Made Restaurant 19 marca w Poznaniu. Bądź tam koniecznie!

Znad patelni   15.03.2018

19 marca w Concordia Design w Poznaniu odbędzie się kolejna szkoleniowa konferencja gastronomiczna pod szyldem Made Restaurant. Tym razem tematami przewodnimi będą skuteczny marketing, rosnąca sprzedaż, kontrola finansów i zarządzanie personelem w restauracji, a wszystko pod hasłem „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”. 

Konferencja Made Restaurant będzie okazją do spotkania w gronie najprężniej działających osób tworzących rynek gastronomii w regionie Wielkopolski. Wśród blisko 30 prelegentów znajdą się m.in. restauratorzy, szefowie kuchni, managerowie, sommelierzy, dostawcy, a także przedstawiciele mediów branżowych.

Poruszane tematy będą obejmowały kwestie kierunków zmian i rozwoju w gastronomii, a także ich odniesienia na biznes w Polsce i na świecie. Zaprezentowana zostanie ogólnopolska kampania promująca zawód kelnera i podnosząca jakość serwisu w restauracjach. W czasie wydarzenia poruszony będzie też temat roli partnerstwa w biznesie i rozwoju pracowników, a samo spotkanie będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Przedstawione zostaną też najskuteczniejsze praktyki budowania przewagi rynkowej w hotelarstwie dzięki restauracji; poruszone zostaną gorące tematy ze świata marketingu i biznesu w kontekście gastronomii.

Więcej informacji na stronie konferencji: maderestaurant.pl

Zachęcamy do udziału!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skomentuj i podziel się swoją opinią!