Food Service Summit

Food Service Summit
Łódź |
23.04.2018 - 24.04.2018

Koszt: 890 zł
Organizator: Food Service
Strona internetowa: www.foodservicesummit.pl/

Food Service Summit to jedyne spotkanie w gronie najbardziej doświadczonych, przedsiębiorczych i ambitnych praktyków branży HoReCa w Polsce organizowane od 2013. To niepowtarzalna okazja do merytorycznej wymiany poglądów, inspiracji, jak również do niezobowiązujących rozmów, które mogą zapoczątkować nowe relacje biznesowe. Food Service Summit to oprócz bloku wykładowego także warsztaty, panele dyskusyjne, pokazy, degustacje oraz wieczorne after party.

Podobnie jak w ubiegłych latach, na program „Food Service Summit” składać się będą wykłady, warsztaty oraz panele dyskusyjne. Zgodnie z oczekiwaniami branży gastronomicznej – największy nacisk położony będzie na wymiar praktyczny poruszanych tematów. Znaczną część bogatego programu merytorycznego zajmą warsztaty z ekspertami branży, mające na celu zapoznanie się z aspektem praktycznym takich zagadnień jak sprzedaż czy otwieranie kolejnych restauracji.

Jak co roku postawiony będzie nacisk także na networking – podczas wydarzenia spotkać będzie można i w cztery oczy porozmawiać z restauratorami i menadżerami restauracji, które odniosły największy sukces na polskim rynku gastronomicznym.

Zobacz pozostałe wydarzenia

Food Service Summit

Food Service Summit

  16.04.2018

Polagra Food 2018

Polagra Food 2018

  18.01.2018

VeggieWorld Warszawa

VeggieWorld Warszawa

  3.11.2017

Warsaw Food Expo

Warsaw Food Expo

  18.01.2018