Jak usmażyć karczochy? Jak usmażyć żeberka wieprzowe lub schab z kością? Na te i inne pytania odpowiedzą Ci doświadczeni szefowie kuchni, we współpracy z którymi rozpoczęliśmy nowy cykl – Jak Usmażyć

JEŚLI E-MAIL WYŚWIETLA SIĘ NIEPOPRAWNIE, OTWÓRZ GO W PRZEGLĄDARCE

 

   

 

 

   

 

 

Jak usmażyć karczochy? Jak usmażyć żeberka wieprzowe lub schab z kością? Na te i inne pytania odpowiedzą Ci doświadczeni szefowie kuchni, we współpracy z którymi rozpoczęliśmy nowy cykl – Jak Usmażyć? Wszystkie Twoje kulinarne (s)marzenia są od teraz na wyciągnięcie ręki.

 

 

 

 

Nowy cykl artykułów, infografik i filmów realizujemy wspólnie z doświadczonymi szefami kuchni, m.in. Jarkiem Walczykiem, prezesem Fundacji Klubu Szefów Kuchni, Iwoną Niemczewską, szefową kuchni i właścicielką restauracji „Z drugiej strony lustra” czy Kubą Steuermarkiem, kucharzem o międzynarodowym doświadczeniu, propagatorem idei comfort food! Śledź serię Jak Usmażyć: inspiruj się technikami i doborem produktów na drodze do realizacji swoich kulinarnych (s)marzeń!

Bądź z nami na bieżąco – jeśli jeszcze nie należysz do naszej wysmażystej rodziny na Facebooku, to koniecznie musisz do nas dołączyć! Podzielimy się z Tobą nie tylko gorącymi newsami z serii #JakUsmażyć, lecz także naszymi... #TłustymiTipami! Sprawdź co to takiego!

 

 

 

 

 

     

Polędwiczka wieprzowa – jak ją usmażyć?

Czytaj dalej

   

 

 

 

 

 

 

 

   

Schab z kością – jak go usmażyć?

Czytaj dalej

     

 

 

 

 

 

 

 

     

Jak usmażyć żeberka wieprzowe? Przepis Jarka Walczyka

Czytaj dalej

   

 

 

 

 

 

 

 

A na koniec mamy dla Ciebie do pobrania: podsumowanie najważniejszych informacji, jak usmażyć wieprzowinę.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Pozdrawiamy
Redakcja Smażymy

 

 

 

ZT “Kruszwica” S.A. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica