Chociaż w tym roku karnawał upływa wszystkim głównie w domowym zaciszu wśród rodziny i najbliższych znajomych, to jednak wiele osób z pewnością nie odmówi sobie pączka, faworków lub innych smażonych pyszności

JEŚLI E-MAIL WYŚWIETLA SIĘ NIEPOPRAWNIE, OTWÓRZ GO W PRZEGLĄDARCE

 

   

 

 

   

 

 

Chociaż w tym roku karnawał upływa wszystkim głównie w domowym zaciszu wśród rodziny i najbliższych znajomych, to jednak wiele osób z pewnością nie odmówi sobie pączka, faworków lub innych smażonych pyszności. Przyjrzyj się razem z nami kilku ciekawym inspiracjom! Sprawdź również porcję ważnych informacji prawnych w kontekście bieżącej sytuacji w gastronomii.

 

 

 

 

W oczekiwaniu na ponowne otwarcie lokali gastronomicznych, wybralismy dla Ciebie artykuły o intrygujących, smażonych przekąskach. Być może dzięki naszym przepisom zdecydujesz się przygotować bezglutenową alternatywę dla klasycznego faworka lub postawisz na inną wersję pączka – na słono?

Poza słodkimi inspiracjami mamy dla Ciebie także kilka ważnych informacji dotyczących Twojego biznesu. Sprawdź artykuły, które niedawno wyszły spod klawiatury naszej doradczyni biznesowej Adrianny Głuchowskiej. Zobacz, jaka forma zatrudnienia będzie najkorzystniejsza dla pracowników i pracodawców w 2021 r.. Dowiedz się także więcej o podatku cukrowym i tarczy dla gastronomii: PFR 2.0!

Zajrzyj również na stronę najlepszefrytury.pl. Wypełnij formularz i otrzymaj wyjątkową ofertę na kultowe produkty Kruszwicy do głębokiego smażenia!

 

 

 

 

 

     

Pączki z szarpaną jagnięciną. Przepis Macieja Pisarka

Czytaj dalej

   

 

 

 

 

 

 

 

   

Jak zrobić bezglutenowe wegańskie faworki? Przepis Atelier Smaku

Czytaj dalej

     

 

 

 

 

 

 

 

     

Pączki z konfiturą pomarańczową. Przepis Macieja Pisarka

Czytaj dalej

   

 

 

 

 

 

 

 

   

Tarcza PFR 2.0 – pomoc dla gastronomii

Czytaj dalej

     

 

 

 

 

 

 

 

     

Umowa o pracę i umowy cywilnoprawne

Czytaj dalej

   

 

 

 

 

 

 

 

   

Podatek cukrowy 2021

Czytaj dalej

     

 

 

 

 

 

 

 

Pomimo tej trudnej sytuacji, życzymy Ci wielu słodkich chwil!

Pozdrawiamy
Redakcja Smażymy

 

 

 

ZT “Kruszwica” S.A. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica