Być Szefem Kuchni na statku. Wywiad z Michałem Koteckim

Filmy   14.10.2018

Jakie są plusy i minusy pracy Szefa Kuchni na statku? Czy gastronomia na morzu różni się od tej na lądzie? Jak ważne jest doświadczenie w zawodzie kucharza? O tym między innymi opowie Michał Kotecki.

W krótkim wywiadzie z Szefem Kuchni statku MV Stena Spirit, Michał Kotecki opowiada, czego potrzeba, żeby radzić sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Chcesz wiedzieć czym na przykład jest ształ? Obejrzyj wywiad nagrany przy okazji Kongresu Szefów Kuchni!

Chcesz dowiedzieć się więcej o zawodzie Szefa Kuchni i gastronomii? Zobacz wywiad z Iwoną Niemczewską.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 2 = 1

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.