atom/ico/search
MENU 37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
ZAMKNIJ 375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.
Portal gastronomiczny > Jak usmażyć

Jak usmażyć

Co smażymy? Ależ wszystko – mięsa, ryby, warzywa, zioła, a nawet lody. Na co zwracamy szczególna uwagę? Na dobór właściwego tłuszczu, temperaturę smażenia i sprzęt. Podpowiadamy, jak przygotować produkt do obróbki, aby nie stracił walorów smakowych i żywieniowych oraz zachwycił Twoich gości.

Mięso

W niniejszym dziale smażymy mięso, a nawet mięsa – wiele rodzajów, za pomocą rozmaitych technik i z wykorzystaniem różnych tłuszczów. Zapraszamy do wspólnego smażenia – będzie gorąco!

Ryby i owoce morza

Pachnące, chrupiące na zewnątrz, miękkie w środku, bogate w cenne kwasy tłuszczowe omega-3. Ryby i owoce morza stoją wysoko w piramidzie wartości odżywczych. Sprawdź, jak sprawić, by były jak najbardziej soczyste i nie traciły wyjątkowego smaku.

Warzywa

Odpowiednio dobierając rodzaj tłuszczu i technikę smażenia, możemy wydobyć z warzyw pełnię smaku. Bawimy się ich fakturą i konsystencją. Wykorzystujemy triki, dzięki którym zachwycają smakiem, zapachem i wyglądem.

Owoce

Smażone steki, ryby, jajka – to nie dziwi, ale owoce na patelni? Dlaczego nie? Odważ się na niebanalne wykorzystanie bananów, ananasów i innych owoców w kuchni. Sprawdź nasze inspiracje!

Produkty wegańskie

Bez mięsa – za to ze smakiem! Produkty wegańskie niosą ze sobą znacznie więcej możliwości niż jedynie próbę zastąpienia tradycyjnych potraw. Smażone tofu, tempeh, seitan – podchodzimy do nich z dużą dozą ciekawości! Dowiedz się o nich więcej razem z nami!

Zioła

Niezłe ziółka! Łagodne lub intensywne, świeże lub suszone, ale zawsze aromatyczne i magicznie zmieniające danie. W tym dziale podpowiadamy, jak komponować zioła z innymi produktami, aby wydobywać z nich maksimum smaku.

Cukiernictwo

Poznaj nasze pomysły na smażone słodkie przysmaki, wśród których nie brakuje pączków, faworków, naleśników i innych pyszności, dla których Twoi goście stracą głowę!

Nie wiesz, jak usmażyć…? W takim razie jesteś we właściwym miejscu!

Jak usmażyć to najnowsza seria na portalu Smażymy.com, z której, zgodnie z tytułem, dowiesz się, jak usmażyć różne produkty – zarówno te wegańskie, jak i mięsne. Sprawdź, jak i na czym smażą profesjonaliści! Czerp wiedzę bezpośrednio od utalentowanych i doświadczonych szefów kuchni. Popraw smak swoich dań, ucząc się, jak należy się z nimi prawidłowo obchodzić. O smażeniu wiemy wszystko, dlatego nie zastanawiaj się dłużej, jak usmażyć dany składnik, tylko zajrzyj na Smazymy.com i rozwiej swoje wszelkie wątpliwości. Na Smazymy.com masz dostęp do eksperkich artykułów oraz licznych materiałów wideo: to Ty decydujesz, w jakiej formie chcesz przyswajać wiedzę.

Jak usmażyć… sukces w kuchni?

Czy wiesz, że smażenie może Ci zagwarantować spektakularny sukces kulinarny? W końcu kto nie kocha smażonego jedzenia! Dowiedz się, jak usmażyć swoje ulubione lub potencjalnie trudne do obróbki termicznej składniki. Zobacz, jakiego konkretnie produktu najlepiej jest użyć, jaką temperaturę wybrać, jak długo smażyć i co zrobić, już po zakończeniu całego procesu. Nie ograniczaj się kulinarnie! Czerp inspiracje i realizuj swoje wysmażyste pomysły. Ze Smazymy.com dowiesz się, jak usmażyć swój sukces w kuchni. Brzmi dobrze, prawda?

A jak usmażyć wybrany składnik, wydobywając z niego wszystko, co najlepsze? Dowiesz się tego właśnie w tej serii!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wpisami z serii Jak Usmażyć, aby wyciągnąć ze swojego kulinarnego warsztatu wszystko, co najlepsze, a z samego składnika – całą gamę przenikających się, idealnie skomponowanych smaków. Smaż zgodnie z radami kulinarnych autorytetów, którzy współtworzą treści na naszym portalu. Opanuj biegle trudne techniki smażenia lub frytowania i wyjdź naprzeciw nawet największym oczekiwaniom swoich Gości. Jeżeli nadal nie wiesz, jak usmażyć jakiś produkt, a na naszym portalu nie widzisz odpowiedniej porady – napisz do nas! Jak najszybciej uzupełnimy tę sekcję o Twoją propozycję.

Nie masz konta? Zarejestruj się
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Kontakty dla kucharzy:

Telesales HoReCa 22 463 96 44

Region Północny:
Tomasz Gołębiowski 602 796 729

Region Centralny:
Mirosław Balcerzak 606 802 966

Region Południowy:
Katarzyna Żyła 692 459 048

Kontakty dla cukierników:

Telesales cukiernictwo 699 821 714

Zwiń