Dzieje się

Warsztaty, spotkania, konferencje, aktualności i trendy z rynku gastronomii, czyli wszystko to, czym żyją pasjonaci sztuki kulinarnej. Bądź na bieżąco!

Dzieje się

Już wkrótce kolejne artykuły.
Zostańcie z nami!

Smażyć zdrowo i żyć kulinarią

Wydarzenia, warsztaty, spotkania, pokazy, przegląd aktualności, a także trendy i ciekawostki ze świata gastronomii. Najnowsze wyniki badań, czy olej kokosowy nierafinowany uznawany jest już za niezdrowy? Wszystko to, czym żyją pasjonaci sztuki kulinarnej w jednym miejscu. Bądź na bieżąco! Zobacz też, jaki najzdrowszy olej warto wybierać do sałatek. Znajdziesz to w kategorii Znad Patelni.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.