Event marketing: Jak zorganizować Sylwestra w restauracji?

Znad patelni   20.12.2017

Dzisiaj kolejna lekcja z event marketingu. Tym razem na tapet bierzemy Sylwestra i organizację imprezy noworocznej. Na co zwrócić uwagę przy takim wydarzeniu? Jak zachęcić gości do spędzenia tego wyjątkowego czasu w naszej restauracji? Przed Wami zasady idealnego sylwestra w restauracji.

Menu

Wejście w nowy rok to moment wyjątkowy, pełen wzniosłych emocji i odważnych planów na przyszłość. To czas, który ludzie lubią spędzać w podniosłej atmosferze, otaczając się wszystkim, co najlepsze. To samo dotyczy kolacji sylwestrowej. Na ten dzień warto ułożyć specjalne menu degustacyjne składające się z kilku potraw. Zaczynając od przystawek, kończąc na deserze, 31 grudnia warto zaoferować gościom coś wyjątkowego. Tego dnia odejdźmy od klasyków i skupmy się na nowatorskich daniach. Niech będzie to moment chwały dla szefa kuchni. Zainwestujmy w najwyższej jakości produkty, sięgnijmy po towary luksusowe – ryby, owoce morza, mięso.

Muzyka

Sylwester to przede wszystkim dobra zabawa. Nie może jej zabraknąć nawet w restauracji. Dla naszych gości przygotujmy strefę taneczną i oczywiście DJ-a, który zadba o oprawę muzyczną. Jeśli jest to możliwe, warto zainwestować w live band, który będzie dodatkową atrakcją dla uczestników imprezy. Muzyka i taniec na pewno spowodują, że wszyscy goście zintegrują się i będą bawili się szampańsko.

Motyw przewodni

Jeśli lubisz się wyróżniać, skorzystaj z opcji motywu przewodniego i zaproponuj swoim gościom Sylwestra w konkretnym klimacie. Nowy Jork lata 20? Wielka sycylijska feta? A może artystyczna bohema? Cokolwiek przyjdzie Ci do głowy (w granicach rozsądku) może być dodatkową atrakcją dla Twoich gości i spowodować, że będzie to niezapomniany Sylwester.

Fajerwerki i odliczanie do 12

Restauracje często nie mają możliwości zorganizowania pokazu sztucznych ogni (zła lokalizacja, sąsiedzi itd.). Jednak nawet dla fajerwerków można znaleźć dobrą alternatywę. Odliczanie do północy warto zacząć z butelkami szampana, które punkt 12:00 wystrzelą wprost do kieliszków. Oprócz tego, o północy na sali powinien pojawić się wielki tort ozdobiony sztucznymi ogniami, który zaciekawi gości bardziej niż stanie na zimnie i fajerwerki.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

32 − 26 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.