atom/ico/search
MENU 37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
ZAMKNIJ 375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.
Portal gastronomiczny > Event marketing: Jak zorganizować Sylwestra w restauracji?

Event marketing: Jak zorganizować Sylwestra w restauracji?

Dzisiaj kolejna lekcja z event marketingu. Tym razem na tapet bierzemy Sylwestra i organizację imprezy noworocznej. Na co zwrócić uwagę przy takim wydarzeniu? Jak zachęcić gości do spędzenia tego wyjątkowego czasu w naszej restauracji? Przed Wami zasady idealnego sylwestra w restauracji.

Menu

Wejście w nowy rok to moment wyjątkowy, pełen wzniosłych emocji i odważnych planów na przyszłość. To czas, który ludzie lubią spędzać w podniosłej atmosferze, otaczając się wszystkim, co najlepsze. To samo dotyczy kolacji sylwestrowej. Na ten dzień warto ułożyć specjalne menu degustacyjne składające się z kilku potraw. Zaczynając od przystawek, kończąc na deserze, 31 grudnia warto zaoferować gościom coś wyjątkowego. Tego dnia odejdźmy od klasyków i skupmy się na nowatorskich daniach. Niech będzie to moment chwały dla szefa kuchni. Zainwestujmy w najwyższej jakości produkty, sięgnijmy po towary luksusowe – ryby, owoce morza, mięso.

Muzyka

Sylwester to przede wszystkim dobra zabawa. Nie może jej zabraknąć nawet w restauracji. Dla naszych gości przygotujmy strefę taneczną i oczywiście DJ-a, który zadba o oprawę muzyczną. Jeśli jest to możliwe, warto zainwestować w live band, który będzie dodatkową atrakcją dla uczestników imprezy. Muzyka i taniec na pewno spowodują, że wszyscy goście zintegrują się i będą bawili się szampańsko.

Motyw przewodni

Jeśli lubisz się wyróżniać, skorzystaj z opcji motywu przewodniego i zaproponuj swoim gościom Sylwestra w konkretnym klimacie. Nowy Jork lata 20? Wielka sycylijska feta? A może artystyczna bohema? Cokolwiek przyjdzie Ci do głowy (w granicach rozsądku) może być dodatkową atrakcją dla Twoich gości i spowodować, że będzie to niezapomniany Sylwester.

Fajerwerki i odliczanie do 12

Restauracje często nie mają możliwości zorganizowania pokazu sztucznych ogni (zła lokalizacja, sąsiedzi itd.). Jednak nawet dla fajerwerków można znaleźć dobrą alternatywę. Odliczanie do północy warto zacząć z butelkami szampana, które punkt 12:00 wystrzelą wprost do kieliszków. Oprócz tego, o północy na sali powinien pojawić się wielki tort ozdobiony sztucznymi ogniami, który zaciekawi gości bardziej niż stanie na zimnie i fajerwerki.

Wyszukaj

Facebook

Newsletter

Nie masz konta? Zarejestruj się
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Kontakty dla kucharzy:

Telesales HoReCa 22 463 96 44

Region Północny:
Tomasz Gołębiowski 602 796 729

Region Centralny:
Mirosław Balcerzak 606 802 966

Region Południowy:
Natalia Domurat 692 459 048

Kontakty dla cukierników:

Telesales cukiernictwo 699 821 714

Zwiń