II Konferencja Kryzysowa dla Gastronomii Made for Restaurant -16 listopada 2020

Znad patelni   12.11.2020

Jak mówi chińskie przysłowie, „Kiedy wieje wiatr zmian, jedni budują mury, inni wiatraki”. Nikt nie ma złudzeń, że świat właśnie zmienia się bezpowrotnie. W tej sytuacji wyjścia są dwa – albo zbudować przysłowiowy mur i próbować żyć jak dawniej albo stanąć po stronie tych, którzy budują wiatraki i wykorzystać wiejący wiatr. Jak to zrobić? Wiele odpowiedzi przyniesie II Ogólnopolska Konferencja Gastronomiczna on-line MADE FOR Restaurant 2020. Tym razem będzie to edycja MASTER CLASS, podczas której swoją wiedzą, inicjatywami i doświadczeniem podzielą się eksperci z całej Polski. Szczególną uwagę zwrócimy na miasto Kraków, który został partnerem konferencji i prezentuje przekrój sytuacji w dzisiejszej gastronomii.

Jesienna edycja Konferencji Kryzysowej MADE FOR Restaurant, która odbędzie się w formule on-line 16 listopada 2020 r., to praktyczne kompendium wiedzy i doświadczeń od najlepszych specjalistów, m.in. z dziedzin biznesu, komunikacji, zarządzania kryzysowego czy psychologii. Pozwoli ona lepiej zrozumieć sytuację, w której znalazła się obecnie polska i światowa gastronomia, a także wykorzystać tą trudną sytuację do wprowadzenia zmian i lepszej adaptacji. Wśród restauratorów, których będziemy mogli posłuchać znaleźli się: Artur Jarczyński (m.in. Der Elefant i Jeff’s), Wiktor Wróbel (Heart by Amaro), Beata Śniechowska (Młoda Polska Bistro & Pianino), Piotr Popiński (m.in. Elixir by Dom Wódki, Czerwony Wieprz), Radosław Fronc (m.in. Szara Gęś, Fiorentina), Tomasz Czudowski (knajp.pl, AleWino, Forty).

Więcej informacji o Konferencji oraz bezpłatna rejestracja:

https://forsolutions.pl/konferencja-gastronomiczna-made-for-restaurant-on-line-11-2020

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

40 − 30 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.