atom/ico/search
MENU 37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
ZAMKNIJ 375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.
Portal gastronomiczny > Targi EuroGastro 2024. Dlaczego warto wziąć w nich udział?  

Targi EuroGastro 2024. Dlaczego warto wziąć w nich udział?  

Stefano Guidi, shutterstock

Serdecznie zapraszamy Was na największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce dedykowane branży HoReCa – EuroGastro 2024. Jest to wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w świat najnowszych trendów, innowacji i rozwiązań, które kształtują przyszłość gastronomii. 

Przez trzy dni, od 12 do 14 marca 2024, Ptak Warsaw Expo stanie się miejscem, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a marzenia o rozwoju znajdują grunt do realizacji. Czego można się spodziewać po tegorocznej edycji targów EuroGastro i dlaczego warto w nich wziąć udział? 

EuroGastro – wydarzenie, podczas którego innowacje spotykają się z tradycją 

Już po raz 27. międzynarodowa społeczność gastronomiczna zgromadzi się na targach EuroGastro, aby świętować pasję do gotowania i budowania polskiej gastronomii. Z myślą o profesjonalistach z branży HoReCa organizatorzy targów przygotowali bogaty program tego trzydniowego wydarzenia. Spotkania z międzynarodowymi gwiazdami kulinarnymi, edukacyjne panele dyskusyjne, warsztaty i prelekcje – to tylko niektóre z punktów agendy, które umożliwią Wam zdobycie cennej wiedzy i nowych inspiracji! 

Dlaczego wziąć udział w EuroGastro? 

EuroGastro to nie tylko targi. To europejska platforma rozwoju, gdzie networking, wymiana doświadczeń i bezpośrednie spotkania z liderami branży łączą się ze sobą. Tutaj możecie osobiście poznać producentów i dystrybutorów, odkryć najnowsze technologie i przetestować je na żywo. Od maszyn kuchennych, po nowe produkty i innowacyjne rozwiązania dla lokali gastronomicznych – wszystko, co niezbędne do efektywnego zarządzania kuchnią i zachwycania smakiem Waszych Gości, znajdziecie w jednym miejscu! 

Inspirujące pokazy kulinarne, wykłady i spotkania z wystawcami 

Targi to też okazja do podpatrzenia techniki pracy mistrzów kulinarnych, uczestnictwa w warsztatach i odkrywania najnowszych trendów gastronomicznych. Jednym z ciekawszych punktów programu EuroGastro 2024 będzie pokaz kulinarny Jarka Walczyka, który z pewnością stanie się niezapomnianym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. 

Integralną częścią targów jest Kongres HoReCa, na który składa się seria wykładów. W tym roku specjaliści z branży rzucą światło na takie tematy branżowe, jak strategia zarządzania kosztami energii, mikrobiologia w kuchni, zielona rewolucja w gastronomii, dofinansowania dla branży oraz najważniejsze wskaźniki biznesowe. 

Jak dołączyć do targów EuroGastro 2024? 

Zarejestrujcie się już dziś przez oficjalną stronę internetową EuroGastro i zdobądźcie swoje bezpłatne wejściówki. Nie przegapcie szansy na bycie częścią tego niesamowitego wydarzenia!  

LINK: https://eurogastro.com.pl/ 

Poznajcie gastronomiczne trendy i odkryjcie, jak wygląda przyszłość branży HoReCa. Do zobaczenia na EuroGastro 2024! 

Wyszukaj

Facebook

Newsletter

Nie masz konta? Zarejestruj się
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Kontakty dla kucharzy:

Telesales HoReCa 22 463 96 44

Region Północny:
Tomasz Gołębiowski 602 796 729

Region Centralny:
Mirosław Balcerzak 606 802 966

Region Południowy:
Katarzyna Żyła 692 459 048

Kontakty dla cukierników:

Telesales cukiernictwo 699 821 714

Zwiń