15. Dorszowe Żniwa

15. Dorszowe Żniwa
Przywidz |
05.07.2018 - 07.07.2018


Organizator: Stowarzyszenie Kucharzy Polskich
Strona internetowa: www.kucharze.pl/xv-dorszowe-zniwa/

Już po raz XV odbędą się Mistrzostwa Polski w potrawach z ryb morskich. Tegoroczna edycja odbędzie się 5-7 lipca w Centrum Sportu i Rekreacji Zielona Brama w Przywidzu.

W mistrzostwach może uczestniczyć osiem dwuosobowych ekip kucharzy. Uczestnikami mogą być czynni zawodowo kucharze, bez względu na zajmowane stanowisko i wiek i płeć. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 5 czerwca, na adres e-mail: szulba@tlen.pl.

Organizatorami mistrzostw są Krzysztof Szulborski ze Stowarzyszenia Kucharzy Polskich przy współpracy z Tomaszem Szydzikowskim wraz z Centrum Sportu i Rekreacji Zielona Brama w Przywidzu. Honorowy Patronat nad Mistrzostwami objął Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk.

Więcej inf.: www.kucharze.pl/xv-dorszowe-zniwa

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.