16. Dorszowe Żniwa 2019

16. Dorszowe Żniwa 2019
Świnoujście |
06.07.2019 - 06.07.2019


Organizator: Stowarzyszenie Kucharzy Polskich

Dorszowe Żniwa, to jeden z najstarszych konkursów kulinarnych w Polsce, którego celem jest przede wszystkim promocja sztuki i tradycji kulinarnej oraz utrwalanie więzi i jedności kucharzy. Do rywalizacji w mistrzostwach stają profesjonalni kucharze z całej Polski, którzy poddają się ocenie profesjonalnego grona jurorów.

Mistrzostwa Polski w Potrawach z ryb Morskich odbędą się 6 lipca 2019 roku w Świnoujściu.

Zadanie uczestników Dorszowych Żniw 2019:

  1. Przygotowanie zakąski z wykorzystaniem BAVETTE firmy SOKOŁÓW w wersji fine dining, serwowanej na porcelanie Fine Dine.
  2. Przygotowanie dania głównego z wykorzystaniem polędwicy z dorsza, w dwóch wersjach:

Ekipy zakwalifikowane do XVI Dorszowych Żniw:

1. Tomasz Jabłoński i Radosław Nyc / Restauracja Sand{acz} / Sand Hotel **** / Kołobrzeg
2. Marcin Marzec i Kamil Sodo / Restauracja Ponidzie / Słoneczny Zdrój Hotel Medical SPA&Wellness **** / Busko Zdrój
3. Paweł Zieliński i Jacek Schliske / Polish BBQ Team
4. Łukasz Wolny i Robert Kopacz / Hotel Holiday Inn City Center / Kraków
5. Przemysław Gościniak i Bartłomiej Kornacki / Restauracja Warszawska / Hotel Centrum / Sosnowiec
6. Paweł Żukowicz i Przemysław Siuda / Restauracja Sowa / Bydgoszcz
7. Damian Grządko i Paweł Rostkowski / Dobry Hotel / Gdańsk
8. Jakub Nowak i Weronika Nowacka / Memo at Home / Osielsko

Dorszowe Żniwa 2019 – nagroda główna

Drużyna, która zwycięży, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10000 zł oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów wydarzenia.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.