Archimagirus Tradycja i Nowoczesność 2020

Archimagirus Tradycja i Nowoczesność 2020
Gniew |
03.09.2020 - 05.09.2020


Organizator: Mariusz Gachewicz
Strona internetowa: Archimagirus-tradycja-i-nowoczesnosc

3-5 września 2020 r. w Gniewie odbędzie się konkurs Archimagirus Tradycja & Nowoczesność, który jest nominowany do Kulinarnego Pucharu Polski 2021.

Harmonogram:
3.09.2020 r.: pierwsza część konkursu-przygotowania, a od godz. 18-tej kolacja w strefie chill out oraz kino plenerowe.

4.09.2020 r.: konkurs – etap główny, strefa dla partnerów oraz gala Archimagirus 2020 od godz. 20:30.

Wszystkie etapy wydarzenia odbędą się na terenie otwartym, zadaszonym.

Obowiązuje rejestracja dla każdej osoby (partnerzy, uczestnicy wydarzenia) przez formularz: https://lekcjesmakow.pl/archimagirus-2020-zgloszenie-uczestnictwa/

Wydarzenie zostanie przeprowadzone z zachowaniem zasad, które będą obowiązywały w dniu wydarzenia. Uczestnicy są zobowiązani do ich przestrzegania.

Organizatorem konkursu kulinarnego Archimagirus Tradycja & Nowoczesność jest Mariusz Gachewicz, a współorganizatorami są Paweł Mieszała i Jarosław Karolczyk, dyrektor generalny Hotelu Zamek Gniew**** w Gniewie.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.