Bądź 3 Kroki Przed i Zarabiaj – Made Restaurant w Krakowie

Bądź 3 Kroki Przed i Zarabiaj – Made Restaurant w Krakowie
Kraków |
18.06.2018 - 18.06.2018

Koszt: 250 zł
Organizator: Made Restaurant
Strona internetowa: www.maderestaurant.pl/platforma-gastronomiczna-krakow-2018/

Kolejne biznesowe spotkanie w ramach platformy MADE RESTAURANT. Tym razem w gronie najprężniej działających lokalnych praktyków zaprezentowane zostaną metody, które pozwolą być 3 kroki przed w biznesie gastronomicznym. W obszarze szeroko pojętego zarządzania restauracją uczestnicy wydarzenia zejdą do poziomu detalu, aby sprawdzić, gdzie leży źródło sukcesu finansowego. Konferencja będzie okazją do podzielenia się danymi, faktami, wyliczeniami i dobrymi praktykami w gronie tych, którzy odnoszą sukcesy w Polsce Południowej. Podjęte zostaną również najtrudniejsze tematy. W tym roku realizowana jest kampania informacyjna „Do usług” oraz tematyka skupia się na problemach ze statusem zawodu kelnera.

Więcej informacji o wydarzeniu: madetalks.pl

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.