FoodBusiness – XVIII Forum Rynku Gastronomicznego 2020

FoodBusiness – XVIII Forum Rynku Gastronomicznego 2020
Warszawa |
07.09.2020 - 07.09.2020


Strona internetowa: www.foodbusinessforum.com

Najważniejsze w Polsce spotkanie restauratorów odbędzie się w Sheraton Grand Warsaw (Ul. Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa) już 7 września 2020! Kruszwica z dumą wspiera to wydarzenie jako sponsor!

Program eventu podejmuje najważniejsze oraz aktualne tematy i problemy, które stoją przed firmami działającymi w branży gastronomicznej i cateringowej. Prelegenci i paneliści powszechnie zaliczani są do najwybitniejszych profesjonalistów i praktyków rynku, a także liderów opinii w branży. Wydarzenie FoodBusiness obejmuje:

  • Liczne prelekcje oraz panele dyskusyjne w kilku blokach tematycznych.
  • Bezpośrednie, indywidualne spotkanie dostawców z największymi odbiorcami w Polsce – tzw. Business Speed Dating.
  • Konkurs Top Food Business Awards, w którym toprzestawiciele branży oceniają oraz nagradzają najlepsze lokale i firmy gastronomiczne.
  • Konkurs Supplier Of The Year, czyli okazję do promocji najlepszych firm-dostawców dla sektora HoReCa w Polsce.
  • Strefę wystawową, w której prezentowana jest aktualna oferta produktów, sprzętu i usług dla sektora gastronomicznego oraz cateringowego.

Serdecznie zapraszamy!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.