Gdynia Culinary Cinema

Gdynia Culinary Cinema
Gdynia |
28.10.2017 - 17.02.2018

Koszt: 23 zł
Organizator: Biały Królik Restaurant; FILMS for FOOD; Food Brand; Gdyńskie Centrum Filmowe

Restauracja Biały Królik, dystrybutor filmów FILMS for FOOD, Food Brand oraz Gdyńskie Centrum Filmowe zapraszają na trójmiejskie premiery, dyskusje i kolacje inspirowane filmami w odświeżonej, rozszerzonej formule. Preludium nowego cyklu będzie aromatyczny „Film o kawie” w reżyserii Brandona Lopera. Seans odbędzie się 28 października 2017 o godz. 18.00 w Gdyńskim Centrum Filmowym i będzie połączony z cuppingiem i dyskusjami po projekcji z największymi trójmiejskimi osobowościami świata kawy.

4 listopada zainaugurowane zostanie Gdynia Culinary Cinema, czyli nowa, bogatsza formuła tych cyklicznych spotkań filmowo-kulinarnych. O godz. 17:30 widzowie obejrzą holenderski film dokumentalny „Głód mięsa” w reżyserii Marijn Frank, która swoim obrazem zadaje trudne pytania i skłania do refleksji nad tym, co jemy. Przed seansem na gości będzie czekał poczęstunek przygotowany przez restaurację Gard – Nordic Kitchen i Chefa Przemysława Woźnego, a filmowy wieczór znajdzie swoją kontynuację w restauracji Biały Królik, gdzie specjalnie menu inspirowane filmem przygotują Marcin Popielarz, Rafał Koziorzemski i gość specjalny Paolo Cappuccio.

Współpraca FILMS for FOOD, organizatora dotychczasowych pokazów kina kulinarnego w Gdyńskim Cetrum Filmowym, z hotelem Quadrille, Restauracją Biały Królik, organizacją The Best Chef i agencją marketingową Food Brand pozawala na rozszerzenie formuły cyklu. Poza projekcjami filmów o tematyce kulinarnej w GCF, regularnie organizowane będą również kolacje inspirowane poszczególnymi filmami. Ich gospodarzem będzie Marcin Popielarz – szef kuchni z Białego Królika, jednak za menu będą odpowiedzialni goście specjalni – szefowie kuchni z restauracji z gwiazdkami przewodnika Michelin. Program cyklu Gdynia Culinary Cinema obejmuje cztery pokazy filmowe do lutego 2018.

sobota 4 listopada 2017 r.

Film: Głód mięsa

Koktajl: Mariott Gdynia/Chef Przemysław Woźny

Kolacja: Gość Specjalny Chef Paolo Cappucio*/Marcin Popielarz (Biały Królik)/Rafał Koziorzemski (The Best Chef Raising Star)

niedziela 17 grudnia 2017 r.

Film: Kuchnia rodziny Bras

Koktajl: Sztuczka Restauracja/Chef Jacek Koprowski

Kolacja: Gość Specjalny Chef Atsushi Tanaka/Adam Adamczak (Oskoma)/Dariusz Barański Concept13

sobota 20 stycznia 2018 r.

Film: Andre The Voice of Wine

Koktajl: Eliksir Restauracja/Chef Paweł Wator

Kolacja: Goście Specjalni: Chef Stefan Heilemann** + Chef Rolf Fliegauf**/Rafał Wałęsa/Jacek Koprowski (Sztuczka Group)

sobota 17 lutego 2018 r.

Film: Boginie jedzenia

Koktajl: Umam Patisiere / Chef Krzysztof Ilnicki

Kolacja: Gość Specjalny TBC (Kobieta Chef) Annie Feolde***/Justyna Słupska Kartaczowska (jadka)/Katarzyna Daniłowicz (Olszewskiego 128)

Bilety na wszystkie pokazy premierowe w cenie 23 zł będą dostępne w kasach Gdyńskiego Centrum Filmowego i na stronie internetowej kina, z zachowaniem odpowiedniego czasu wyprzedzenia. Kolacje płatne oddzielnie.

Organizatorzy:

Biały Królik Restaurant

FILMS for FOOD

Food Brand

Gdyńskie Centrum Filmowe

Linki do wydarzeń:

Film o kawie: https://www.facebook.com/events/737806119744612/

Głód mięsa: https://www.facebook.com/events/128999977821388/

Patronat: Papaja.pl

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.