Konkurs Bocuse d’Or 2019

Konkurs Bocuse d’Or 2019
Kraków |
21.11.2019 - 21.11.2019


Organizator: Smarten PR
Strona internetowa: www.bocusedorpoland.pl/

Bocuse d’Or to najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny na świecie, powołany przez Paula Bocuse – wybitnego szefa kuchni, ojca ruchu nouvelle cuisine. W styczniu 1987 Paul Bocuse stworzył Bocuse d’Or, rewolucyjny konkurs gastronomiczny. Opierając się na najważniejszych wydarzeniach sportowych, wyobrażał sobie prawdziwe igrzyska kulinarne, w których kładzie się nacisk na kuchnię oraz zwraca uwagę na talent i doskonałość kucharzy. Finał konkursu Bocuse d’Or odbywa się co dwa lata w samym sercu Sirha, profesjonalnych targów w Lyonie poświęconych gastronomii.

21 listopada 2019 roku odbędą się polskie eliminacje najważniejszego konkursu kulinarnego na świecie czyli Bocuse d’Or w którym wystąpi czołowa szóstka polskich szefów kuchni:

  • szef Ernest Jagodziński
  • szef Jakub Kasprzak
  • szef Michał Stężalski
  • szef Łukasz Budzik
  • szef Mateusz Suliga
  • szef Krzysztof Nawrocki

Wśród jury znajdą się czołowi polscy i zagraniczni szefowie kuchni, m.in. Adam Chrząstowski, Kurt Scheller oraz Emmanuel Renaut (3* Michelin i 7 pozycja w rankingu 100 Best Chefs in the World)

Bocuse d’Or Poland 2019 to wielkie widowisko kulinarne, gdzie zawodnicy na oczach publiczności w czasie 5 godzin i 35 minut muszą wykonać dania dla 15 osób, które jednemu szefowi kuchni dadzą przepustkę do 1/2 europejskiego finału w Tallinie, i dalej do wielkiego Grande Finale w Lyonie.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.