Konkurs Gniew Archimagirus

Konkurs Gniew Archimagirus
Gniew |
11.07.2019 - 13.07.2019


Strona internetowa: https://www.facebook.com/Archimagirus

W dniach od 11–13 lipca w Zamku Gniew odbędzie się konkurs Archimagirus Tradycja & Nowoczesność. Weźmie w nim udział osiem drużyn, które walczyć będą o tytuł Archimagirusa, oraz 10 000 zł w gotówce, a także dwutygodniowy staż w Tajwanie w restauracji RAV z dwoma gwiazdkami Michelin. 

Zadanie konkursowe będzie polegało na przygotowaniu przekąski, danie głównego oraz deseru. O zwycięstwie zadecyduje suma uzyskanych punktów w kilku kategoriach. Uczestnicy podczas konkursu wykorzystają do przygotowania dań m.in. Olej z Esencją Masła, marki Kruszwica, która wspiera wydarzenie.

Celem konkursu jest promowanie tradycji kulinarnej, łączenie produktów regionalnych z zagranicznymi, utrzymanie jakości przy serwisie restauracyjnym, dbałość o kulturę pracy, dbałość o surowce i ich wykorzystanie, utrwalanie więzi i jedności środowiskowej branży kucharskiej.

Organizatorem konkursu jest Mariusz Gachewicz, współorganizatorami są Paweł Mieszała i Krzysztof Lisiecki, dyrektor generalny Hotelu Zamek Gniew ****w Gniewie.

 Uczestnicy konkursu Gniew Archimagirus 2019

 1. Paweł Stawicki, Marcin Milda, Łukasz Pęcarski
 2. Kamil Skrok, Tomasz Ziółkowski, Oskar Wiewiórski
 3. Przemysław Gościniak, Bartłomiej Kornacki, Łukasz Gościniaka
 4. Andrzej Gołąbek, Krzysztof Lisiak, Paweł Gromacki
 5. Artur Szymański, Marcin Stadler, Klaudia Raif
 6. Oleksandr Venhlinskyi, Oleksandr Hrystenko, Mykita Rozumniy
 7. Radosław Gierałtowski, Artur Gosz, Radosław Sztanke
 8. Robert Głyda, Arkadiusz Wilamowski, Agata Błaszczyk

Jury Konkursu Gniew Archimagirus 2019

Zawodników oceni międzynarodowe jury, w którym zasiądą m.in.:

 • Daniel Ayton
 • Robert Skubisz
 • Giorgio Diana
 • Bruno Van Vaerenbergh
 • Michał Doroszkiewicz
 • Andrea Camastr

Zapraszamy do śledzenia relacji z konkursu na Facebooku Smazymy.com!

 

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.