Made for Restaurant Gdynia 2019

Made for Restaurant Gdynia 2019
Gdynia |
21.10.2019 - 21.10.2019

Koszt: 250 zł
Organizator: Made FOR Solutions
Strona internetowa: www.forsolutions.pl/konferencja-gastronomiczna-made-for-restaurant-gdynia-10-2019/

Konferencje gastronomiczno-biznesowe MADE FOR Restaurant w ostatnich dwóch latach odniosły wyjątkowy sukces edukacyjny i networkingowy. To najlepsze wydarzenie gastronomiczne w Polsce wg kapituły Jury Poland Best 100 Restaurants.

Po raz pierwszy w Gdyni konferencja odbędzie się w nowej warsztatowej formule. W programie znajdą się m.in.:

  • Warsztatowa formuła – całodzienna praca warsztatowa w grupach przy okrągłych stołach
  • Gość z czołówki światowej gastronomii – Esther Massats, PR manager w trzykrotnie uznanej za najlepszą restaurację na świecie – El Celler de Can Roca
  • Grywalizacja – wciągająca uczestników w rywalizację, networking, wymianę wiedzy. Na koniec wyjątkowe nagrody od partnerów.
  • Interaktywna strefa partnerów – specjalne oferty i eksperymenty
  • Kipiące innowacyjnością tematy: food hall, zagraniczna ekspansja, community management, water pairing, innowacje winne, gastrofizyka i neuromarketing
  • Business party z degustacją “Innowacji – prowokacji” od szefów kuchni i barmanów na trójmiejskim topie
  • Wyjątkowi Partnerzy Merytoryczni: Akademia Leona Koźmińskiego, Guest Experience Think Tank Academy i Instytut Kulinarny Transgourmet.
  • Miasto Gdynia jako Strategiczny Partner wydarzenia

Już w krótce na FB Smazymy pojawi się konkurs z biletami do wygrania.

Zapraszamy serdecznie jako patron medialny wydarzenia!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.