MADE FOR Restaurant – Warszawa 2019

MADE FOR Restaurant – Warszawa 2019
Warszawa |
18.11.2019 - 18.11.2019

Koszt: 250 zł
Organizator: FOR Solutions - Profesjonalnie dla Gastronomii
Strona internetowa: www.facebook.com

Pierwsza międzynarodowa edycja konferencji skierowanej do wielbicieli doświadczeń restauracyjnych i liderów branży gastronomicznej. Hiszpania, Ukraina, Wielka Brytania, Francja, Słowenia i oczywiście Polska – m.in. te punkty widzenia połączą się, aby stworzyć aktualny obraz współczesnej gastronomii. To spotkanie to coś więcej niż konferencja. To “International Interchange” na wielu płaszczyznach: smaku, biznesu, designu i networkingu. Wszystko w wyjątkowej przestrzeni Centrum Praskiego Koneser już 18 listopada.

Prelekcje zagranicznych ekspertów, warsztaty, interaktywna strefa partnerów i wyjątkowy lunch – tegoroczne hasło przewodnie”Innowacje w gastronomii – biznes czy prowokacja?” nabierze zupełnie nowego, globalnego znaczenia.

Siłą wydarzenia będą wyjątkowi, międzynarodowi eksperci – przedsiębiorcy, biznesowi praktycy, partnerzy oraz branżowi specjaliści.

W programie:

  • Kipiące innowacyjnością tematy z Hiszpanii, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii, Niemiec, Ukrainy, Rosji i innych zagranicznych kierunków
  • Interaktywna strefa partnerów – specjalne oferty i warsztaty prowadzone przez wiodące firmy z sektora HORECA
  • Wyjątkowy lunch, który pozwoli odkryć kulinarną mapę Konesera
  • Międzynarodowy networking i wymiana wiedzy

Nie zabraknie również atrakcji dla osób spoza biznesu! Kochający kulinaria, tzw. foodies, podczas konferencji znajdą gastronomiczne nowinki z tego obszaru m.in. water pairing, gastrofizykę czy wina innowacyjne.

Zapraszamy serdecznie jako patron medialny wydarzenia!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.