MADE FOR Restaurant – Wrocław

MADE FOR Restaurant – Wrocław
Wrocław |
24.06.2019 - 24.06.2019


Organizator: FOR Solutions - Profesjonalnie dla Gastronomii
Strona internetowa: https://www.facebook.com/

Kolejka edycja MADE FOR Restaurant odbędzie się już 24 czerwca 2019 r. we Wrocławiu. To najlepsze wydarzenie gastronomiczne w Polsce wg kapituły Jury Poland Best 100 Restaurants 2018.

MADE FOR Restaurant to cykliczne, lokalne spotkania organizowane w największych aglomeracjach Polski. Celem spotkań jest biznesowy wzrost zaangażowanych uczestników i profesjonalizacja branży. Wrocławska edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem „Innowacja w gastronomii: biznes czy prowokacja?

W programie MADE FOR Restaurant m.in.:

  • Gość specjalny: Isabella Poti – head chef i partner restauracji Bros’ we włoskim Lecce. Młoda i utalentowana szefowa kuchni, która znalazła się na liście Forbes 30 under 30.
  • Jak  szkolić swój zespół, by Twoi goście czuli się zawsze mile widziani? Jak budować markę pracodawcy i po co? Opowie Krzysztof Kaliciński z Green Caffè Nero
  • Jak budować zmotywowany zespół oparty o młodych ludzi, wykorzystując techniki znane z gier komputerowych? W trend grywalizacji wprowadzi Katarzyna Derdzińska z Made Progress
  • Jak aranżować wnętrze, jaką muzykę puszczać, jaki zapach powinien królować w lokalu, aby goście pokochali Twój koncept? Podpowie Kałużny Paweł z GETT Academy
  • Które aplikacje mobilne warto wykorzystywać w Twojej restauracji? Warsztaty przeprowadzi Maciej Piwko z Finebite

Niespodzianka!

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Kruszwicy podczas konferencji, gdzie czekać będą niespodzianki dla naszych czytelników.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.