MADE Restaurant „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”

MADE Restaurant „Bądź 3 kroki przed i zarabiaj”
Wrocław |
29.10.2018 - 29.10.2018

Koszt: 350 zł
Organizator: Made Restaurant
Strona internetowa: https://maderestaurant.pl/

Kolejna edycja najważniejszej i najbardziej merytorycznej konferencji gastronomicznej na Dolnym Śląsku – MADE RESTAURANT. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób związanych z branżą gastronomiczną, chcących się rozwijać, szukających inspiracji i odpowiedzi na  nurtujące problemy biznesowe
Jak rok temu, prelegenci podzielą się danymi, faktami i dobrymi praktykami w gronie tych, którzy odnoszą sukcesy w regionie. Spotkanie odbędzie się w gronie najprężniej działających lokalnych praktyków: restauratorów, szefów kuchni, managerów, sommelierów, dostawców oraz mediów.

Polecamy serdecznie!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.