Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO 2020

Międzynarodowe Targi Żywności WARSAW FOOD EXPO 2020
Nadarzyn |
23.05.2020 - 25.05.2020


Organizator: WARSAW FOOD EXPO
Strona internetowa: www.warsawfoodexpo.pl

WARSAW FOOD EXPO to polska impreza branżowa o charakterze biznesowym, dedykowana sektorowi rolno-spożywczemu. Targi stanowią doskonałą okazję nie tylko do dialogu pomiędzy producentami a dystrybutorami żywności, lecz także do nawiązywania relacji biznesowych w ramach rynku krajowego i rozwijania oraz zwiększania eksportu produktów. WARSAW FOOD EXPO wiąże się z prezentacją nowości oraz podjęciem rozmów o trendach na rynku spożywczym, o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. Wydarzenie wyróżnia bogaty program konferencji, seminariów oraz warsztatów.
W WARSAW FOOD EXPO to wydarzenie zrzeszające przedstawicieli sieci handlowych, kupców z zagranicy zainteresowanych importem żywności do swoich krajów, dystrybutorów i hurtowników, branżę e-commerce oraz szeroko pojęty sektor HoReCa.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.