Mistrzostwa Polski Sommelierów 2018

Mistrzostwa Polski Sommelierów 2018
Warszawa |
26.05.2018 - 26.05.2018


Organizator: Stowarzyszenie Sommelierów Polskich
Strona internetowa: www.facebook.com/events/198810510719050/

26 maja w Hotelu Regent w Warszawie (Belwederska 23) odbędzie się XVIII edycja Mistrzostw Polski Sommelierów 2018 (MPS 2018).  Organizatorem MPS 2018 jest Stowarzyszenie Sommelierów Polskich (SSP).  Udział w zawodach może wziąć udział każdy członek SSP z opłaconymi składkami członkowskimi.

Mistrzostwa składają się z dwóch etapów, od godz. 9.00 odbędą się eliminacje, które wyłonią trzech najlepszych zawodników.
Finał rozpoczyna się o 17.00, a wcześniej od 15.30 zapraszamy na degustację win kalifornijskich oraz inne atrakcje winiarskie.

Na scenie goście zobaczą, jak sommelierzy radzą sobie z serwisem wina w zasymulowanej restauracji, rozpoznają w ciemno wina, poprawiają błędy w karcie win i wiele innych.
W oczekiwaniu na wyniki odbędzie się głosowanie na Mistrza Publiczności.

Mistrzostwa to doskonała okazja sprawdzenia i rozwoju swoich kompetencji, zobaczenia innych koleżanek i kolegów w akcji, zdobycia punktów do reprezentowania Polski w międzynarodowych zawodach.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.