Noc Restauracji

Noc Restauracji
Gdańsk |
06.07.2018 - 08.07.2018


Organizator: Noc Restauracji
Strona internetowa: www.nocrestauracji.pl/

Noc Restauracji odbywa się corocznie nieprzerwanie od 6 lat. Ideą przyświecającą od początku imprezie jest promocja najwyższej jakości oferty gastronomicznej, którą można spotkać jedynie w najlepszych restauracjach i u najlepszych szefów kuchni. Już od drugiej edycji zainteresowanie skierowało się na odczarowanie regionalnych tradycji kulinarnych i lokalnych składników. Pracowano nad zbudowaniem mody na regionalne oraz polskie produkty i smaki! Kolejne mają być budowane w oparciu o selekcję najwyższej jakości polskich produktów, które świetnie sprawdząją się zarówno w domu jak i w sektorze HORECA.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.