Targi HORECA/GASTROFOOD 2020

Targi HORECA/GASTROFOOD 2020
Kraków |
04.11.2020 - 06.11.2020


Organizator: Targi w Krakowie
Strona internetowa: www.horeca.krakow.pl

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA to wydarzenie z niemal trzydziestoletnią tradycją, które odbędzie się w Krakowie już 4-6 listopada 2020. Nie może Cię tam zabraknąć!

Ogólnemu wydarzeniu HORECA od wielu lat towarzyszą targi skierowane bezpośrednio do sektora gastronomicznego, czyli Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD. Targi HORECA/GASTROFOOD to impreza o charakterze międzynarodowym, rekomendowana przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI. Uczestnictwo w wydarzeniu umożliwia nie tylko nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych, lecz także znalezienie nowych kanałów dystrybucji.

Co na Ciebie czeka podczas eventu HORECA 2020?

  • Bogata oferta wyposażenia i produktów.
  • Prezentacja nowości, warsztaty i seminaria odbywające się w ramach Akademii HORECA.
  • Niesamowite pokazy i prezentacje kulinarne przygotowane przez ekspertów z branży (w ramach Kuchni Mistrzów).
  • Dedykowane salony tematyczne

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.