Warszawski Festiwal Kulinarny

Warszawski Festiwal Kulinarny
Warszawa |
15.09.2018 - 16.09.2018


Organizator: Warszawski Festiwal Kulinarny
Strona internetowa: warszawskifestiwalkulinarny.pl

W Villi Intracie na przedpolu pałacu przez dwa dni będą miały miejsce wykłady, dyskusje i warsztaty, których tematyka będzie oscylowała wokół historii kulinariów tych polskich i tych warszawskich. Gośćmi będą wybitni szefowie kuchni, badacze i edukatorzy z Polski i z zagranicy. To będzie dyskusja m.in. o tym po co nam rekonstrukcja kulinarna i jak możemy mieć z niej pożytek?

W Ratuszu dzielnicy Wilanów zarówno w sobotę jak i w niedzielę będzie miała miejsce ogólnodostępna konferencja, w ramach której odbędzie się debata o największych kulinarnych wyzwaniach współczesności.

Dla miłośników praktyki przewidziano warsztaty w pawilonie kulinarnym FOOD LAB STUDIO w strefie WZORÓW i strefie dziecięcej. Niemal wszystkie aktywności w ramach festiwalu są bezpłatne, na większość warsztatów obowiązują zapisy. Na konferencje, wykłady i debaty wstęp jest wolny, bez zapisów. Festiwal to także targi. Na plaży Wilanów nie zabraknie wyjątkowych wystawców z pysznym jedzeniem, artystycznym rękodziełem i bąbelkami.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.