atom/ico/search
MENU 37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
ZAMKNIJ 375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.
Strona główna > Wine Expo Poland & Warsaw Oil Festival

Wine Expo Poland & Warsaw Oil Festival

Wine Expo Poland & Warsaw Oil Festival
Miejsce: Global Expo | 25.10.2019 - 26.10.2019
20191025

Warsaw Oil Festival to wydarzenie prezentujące szeroką gamę gatunków i smaków olejów i oliwy z całego świata. To miejsce dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i wykorzystać je w sztukach kulinarnych, biznesie, a przede wszystkim w poprawie jakości życia.

Używany przez wieki, aby przygotować jedzenie lub zachować jego walory. Olej, bo o nim mowa, jest obecnie jednym z najważniejszych produktów na naszym stole. Nawet w krajach północnych, stosowanie olejów stale rośnie, towarzysząc zmianom zachodzącym w kuchni. Pomaga przygotować smaczne i zdrowe posiłki.

Warsaw Oil Festival jest niepowtarzalną okazją, aby przedstawić szerszej publiczności bogactwo świata olejów. Organizatorzy dają wyjątkową możliwość degustacji i odkrycia, jak wiele odmian oleju istnieje i w jak różny sposób może być wykorzystywany!

Niedawna eksplozja importu oliwy z oliwek z krajów śródziemnomorskich pokazuje, jak ważny jest to składnik dla kuchni polskiej, zarówno dla użytku profesjonalnego w restauracji, jak i na rodzinnym stole. Nie dziwi widok sklepowych półek uginających się od różnego rodzaju olejów; od najprostszych, w powszechnym użyciu, do wyrafinowanych i pochodzących z egzotycznych stron świata. Nawet w jednej „rodzinie”, np. oliwy z oliwek, każdy olej może być inny. Tak jak winogrona dla wina, tak oliwki dla oleju stanowią o unikalnym i niepowtarzalnym smaku i aromacie.

Biologiczna oliwa z oliwek idealnie podkreśli smak sałatki Caprese, lekki smak oleju z kukurydzy wzbogaci każda sałatę, a fantastycznym uzupełnieniem świeżego sera będzie kilka kropel oliwy z orzechów.

Odkryj Warsaw Oil Festival! Przekonaj się, jak bogaty jest świat oliwy. Nawiąż kontakty handlowe, które pozwolą na rozwój twojej oferty!

Wine Expo Poland to targi poświęcone wszystkim uczestnikom systemu winiarskiego. Zapraszani są na nie producenci, sektory branżowe, importerzy, dystrybutorzy i detaliści, którzy chcą poszerzać i nawiązywać nowe kontakty biznesowe, a także amatorów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o winie. Warszawa jest idealnym miejscem, tętniącym życiem i dynamicznie rozwijającym się centrum międzynarodowego biznesu i kultury – centrum polskiego przemysłu winiarskiego. To właśnie tam spożywa się najwięcej wina w Polsce.

Wyszukaj

Facebook

Newsletter

Nie masz konta? Zarejestruj się