Wine Expo Poland & Warsaw Oil Festival

Wine Expo Poland & Warsaw Oil Festival
Warszawa |
25.10.2019 - 26.10.2019


Strona internetowa: www.wineexpopoland.pl/

Warsaw Oil Festival to wydarzenie prezentujące szeroką gamę gatunków i smaków olejów i oliwy z całego świata. To miejsce dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i wykorzystać je w sztukach kulinarnych, biznesie, a przede wszystkim w poprawie jakości życia.

Używany przez wieki, aby przygotować jedzenie lub zachować jego walory. Olej, bo o nim mowa, jest obecnie jednym z najważniejszych produktów na naszym stole. Nawet w krajach północnych, stosowanie olejów stale rośnie, towarzysząc zmianom zachodzącym w kuchni. Pomaga przygotować smaczne i zdrowe posiłki.

Warsaw Oil Festival jest niepowtarzalną okazją, aby przedstawić szerszej publiczności bogactwo świata olejów. Organizatorzy dają wyjątkową możliwość degustacji i odkrycia, jak wiele odmian oleju istnieje i w jak różny sposób może być wykorzystywany!

Niedawna eksplozja importu oliwy z oliwek z krajów śródziemnomorskich pokazuje, jak ważny jest to składnik dla kuchni polskiej, zarówno dla użytku profesjonalnego w restauracji, jak i na rodzinnym stole. Nie dziwi widok sklepowych półek uginających się od różnego rodzaju olejów; od najprostszych, w powszechnym użyciu, do wyrafinowanych i pochodzących z egzotycznych stron świata. Nawet w jednej „rodzinie”, np. oliwy z oliwek, każdy olej może być inny. Tak jak winogrona dla wina, tak oliwki dla oleju stanowią o unikalnym i niepowtarzalnym smaku i aromacie.

Biologiczna oliwa z oliwek idealnie podkreśli smak sałatki Caprese, lekki smak oleju z kukurydzy wzbogaci każda sałatę, a fantastycznym uzupełnieniem świeżego sera będzie kilka kropel oliwy z orzechów.

Odkryj Warsaw Oil Festival! Przekonaj się, jak bogaty jest świat oliwy. Nawiąż kontakty handlowe, które pozwolą na rozwój twojej oferty!

Wine Expo Poland to targi poświęcone wszystkim uczestnikom systemu winiarskiego. Zapraszani są na nie producenci, sektory branżowe, importerzy, dystrybutorzy i detaliści, którzy chcą poszerzać i nawiązywać nowe kontakty biznesowe, a także amatorów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o winie. Warszawa jest idealnym miejscem, tętniącym życiem i dynamicznie rozwijającym się centrum międzynarodowego biznesu i kultury – centrum polskiego przemysłu winiarskiego. To właśnie tam spożywa się najwięcej wina w Polsce.

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.