atom/ico/search
MENU 37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
ZAMKNIJ 375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.
Portal gastronomiczny > Dla tych, którzy cenią smak i poszukują wygodnych rozwiązań…

Dla tych, którzy cenią smak i poszukują wygodnych rozwiązań…

Już od września, znany i ceniony wśród profesjonalnych kucharzy – Olej z Esencją Masła od Kruszwicy dostępny będzie w nowej, poręcznej 2-litrowej butelce.

Olej, który łączy

Wyobraź sobie olej idealny. Taki który zaspokaja gusta „klasyków”, a jednocześnie odpowiada na potrzeby nowoczesnej gastronomii. Taki, który sprawdza się na zimno i jest niezastąpiony w ciepłych aplikacjach, Który dba o niski food cost i komfort pracy. Taki który niesie maślany smak i zachowuje doskonały profil żywieniowy…
Kruszwica Olej z Esencją Masła dostępny jest na rynku od nieco ponad dwóch lat i zdobył już wielu fanów wśród zawodowych kucharzy, którzy cenią go za jego niespotykaną nigdzie indziej wszechstronność, a niekwestionowane zalety wykorzystują do tworzenia unikalnych dań.

Mniej znaczy więcej

Stworzony zaledwie z dwóch naturalnych składników – oleju rzepakowego i płynnej frakcji masła klarowanego, łączy w sobie zalety funkcjonalne oleju, tj. wytrzymałość w szerokim zakresie temperatur, wydajność, komfort i szybkość pracy oraz walory masła klarowanego – nadając potrawom wspaniałą złotą barwę i naturalny maślany smak.
Kruszwica Olej z Esencją Masła nie zawiera też żadnych sztucznych dodatków, barwników ani zagęstników. Źródło kwasów omega-3 i omega-6 jest nie tylko produktem jakościowym, ale i niezwykle wartościowym.

Smak, który kochają… potrawy

Do mięs, ryb, owoców morza, warzyw, placków i naleśników. Na zimno, do gotowania, pieczenia i smażenia. Kruszwica Olej z Esencją Masła nadaje potrawom zupełnie naturalny maślany smak i aromat. W przeciwieństwie do masła klarowanego pozwala także na kilka cykli smażenia na tej samej porcji tłuszczu, zapewnia większą kontrolę nad procesem przygotowania i gwarantuje powtarzalność efektu.

Dla profesjonalistów

Jak większość produktów profesjonalnych marki Kruszwica Olej z Esencją Masła stworzony został ze szczególnym uwzględnieniem potrzeby komfortu w pracy kucharza – płynna konsystencja ułatwia jego użytkowanie, a nowe 2-litrowe opakowanie zapewnia precyzję dozowania.

Kruszwica Olej z Esencją Masła to optymalne cenowo rozwiązanie to zgrany duet, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się czas, precyzja i smak.

Wyszukaj

Facebook

Newsletter

Nie masz konta? Zarejestruj się
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Kontakty dla kucharzy:

Telesales HoReCa 22 463 96 44

Region Północny:
Tomasz Gołębiowski 602 796 729

Region Centralny:
Mirosław Balcerzak 606 802 966

Region Południowy:
Natalia Domurat 692 459 048

Kontakty dla cukierników:

Telesales cukiernictwo 699 821 714

Zwiń