Dla tych, którzy cenią smak i poszukują wygodnych rozwiązań…

Znad patelni   5.09.2019

Już od września, znany i ceniony wśród profesjonalnych kucharzy – Olej z Esencją Masła od Kruszwicy dostępny będzie w nowej, poręcznej 2-litrowej butelce.

Olej, który łączy

Wyobraź sobie olej idealny. Taki który zaspokaja gusta „klasyków”, a jednocześnie odpowiada na potrzeby nowoczesnej gastronomii. Taki, który sprawdza się na zimno i jest niezastąpiony w ciepłych aplikacjach, Który dba o niski food cost i komfort pracy. Taki który niesie maślany smak i zachowuje doskonały profil żywieniowy…
Kruszwica Olej z Esencją Masła dostępny jest na rynku od nieco ponad dwóch lat i zdobył już wielu fanów wśród zawodowych kucharzy, którzy cenią go za jego niespotykaną nigdzie indziej wszechstronność, a niekwestionowane zalety wykorzystują do tworzenia unikalnych dań.

Mniej znaczy więcej

Stworzony zaledwie z dwóch naturalnych składników – oleju rzepakowego i płynnej frakcji masła klarowanego, łączy w sobie zalety funkcjonalne oleju, tj. wytrzymałość w szerokim zakresie temperatur, wydajność, komfort i szybkość pracy oraz walory masła klarowanego – nadając potrawom wspaniałą złotą barwę i naturalny maślany smak.
Kruszwica Olej z Esencją Masła nie zawiera też żadnych sztucznych dodatków, barwników ani zagęstników. Źródło kwasów omega-3 i omega-6 jest nie tylko produktem jakościowym, ale i niezwykle wartościowym.

Smak, który kochają… potrawy

Do mięs, ryb, owoców morza, warzyw, placków i naleśników. Na zimno, do gotowania, pieczenia i smażenia. Kruszwica Olej z Esencją Masła nadaje potrawom zupełnie naturalny maślany smak i aromat. W przeciwieństwie do masła klarowanego pozwala także na kilka cykli smażenia na tej samej porcji tłuszczu, zapewnia większą kontrolę nad procesem przygotowania i gwarantuje powtarzalność efektu.

Dla profesjonalistów

Jak większość produktów profesjonalnych marki Kruszwica Olej z Esencją Masła stworzony został ze szczególnym uwzględnieniem potrzeby komfortu w pracy kucharza – płynna konsystencja ułatwia jego użytkowanie, a nowe 2-litrowe opakowanie zapewnia precyzję dozowania.

Kruszwica Olej z Esencją Masła to optymalne cenowo rozwiązanie to zgrany duet, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się czas, precyzja i smak.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 51 = 52

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.