5 powodów, dla których warto dołączyć do newslettera Smażymy

Znad patelni   20.05.2019

Startujemy z newsletterem dla profesjonalistów i pasjonatów w gastronomii. Dla tych, którzy nie jedną patelnię spalili, nie jeden nóż stępili i nie jedną butlę oleju w kuchni zużyli. Dlaczego warto zapisać się na newsletter? Sprawdź!

1. Nie przegapisz najważniejszych wpisów

Dobrze wiemy, że czas nie stoi w miejscu, a wszyscy mamy wiele do zrobienia.
Właśnie dlatego my zbieramy najważniejsze informacje, a Ty je czytasz w wolnej chwili.

2. Weźmiesz udział w specjalnych konkursach

Przygotujemy dla Was ciekawe zadania i super nagrody. Ale pamiętaj, w konkursach będą mogli wziąć udział tylko nasi subskrybenci.

3. Zyskasz dostęp do specjalnych ofert Kruszwicy

Produkty Kruszwicy to Formuła 1 w profesjonalnej kuchni! Dołącz do listy newsletterowej i korzystaj z promocyjnych ofert zakupu.

4. Będziesz na bieżąco z trendami w gastronomii

Zmieniają się sezony, zmieniają się sposoby, trendy i kierunki w gotowaniu. Śledź nasze newsy i nie daj się zaskoczyć konkurencji!

5. Porady i wskazówki – od profesjonalistów dla profesjonalistów

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zbieramy wiedzę i doświadczenie branży, żeby dzielić się nią z Tobą. W newsletterze Smażymy znajdziesz wiele porad i wskazówek dla tych, którzy chcą być jeszcze lepsi w tym, co robią – czyli dla Ciebie!

Teraz już wiesz, co zyskasz. A co musisz zrobić? To proste! Dopisz się poniżej i ciesz się z kolejnych porcji wiedzy co miesiąc.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

5 + 5 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.