IKA 2020: Culinary Team of Poland w Stuttgarcie!

Znad patelni   11.02.2020

IKA to szczególne wydarzenie w świecie gastronomii, które odbywa się co cztery lata. W prestiżowej Międzynarodowej Olimpiadzie Kulinarnej (Internationale Kochkunst Ausstellung – IKA) uczestniczą zespoły z kilkudziesięciu krajów z całego świata. W tym roku kilkaset ekip kucharsko-cukierniczych, w tym także Culinary Team of Poland, zmierzy się w kulinarnym pojedynku w Stuttgarcie. Polska drużyna, której jednym z oficjalnych sponsorów jest Kruszwica, będzie walczyć o zwycięstwo już 17 lutego.

Tegorocznym zadaniem kucharzy jest przygotowanie potraw opartych o lokalne produkty: 4 rodzaje fingerfoods / 6 rodzajów pralin na bazie czekolady i owoców / set menu składający się z 5 dań / 4 zakąski, w tym 1 wegetariańska / 6 deserów, w tym 1 na bazie owoców / półmisek wegetariański / plater składający się z 4 rolad. Trzymamy mocno kciuki za naszą reprezentację!

Więcej informacji: www.kucharze.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

37 + = 44

Swietne wydarzenie sama chcialabym w nim uczestniczyc
Autor: Adriana

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.