Jak radzić sobie w gąszczu nowych przepisów prawnych? Zadaj pytanie ekspertowi biznesowemu Adrianie Głuchowskiej

WspieramLokalneLokale   16.04.2020

Nasz ekspert biznesowy Adriana Głuchowska odpowie na wasze pytania i wyjaśni wątpliwości dotyczące nowych przepisów prawnych wprowadzanych w związku z epidemią.

Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach pod wpisem oraz na profilu Facebook https://www.facebook.com/PortalSmazymy/ Przygotujemy odpowiedzi i opublikujemy na łamach portalu Smazymy.com, Akademii Mistrza oraz na FB.

Czekamy na pytania do 24.04.2020 r.

Adriana Głuchowska jest ekspertem biznesowym Akademii Mistrza, audytorem kadrowym, niezależnym konsultantem z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń oraz ochrony danych osobowych w wieloletnim doświadczeniem. Właścicielem firmy AUDITOR zajmującej się doradztwem, weryfikacją i przeglądem stanu dokumentacji prawno-pracowniczej pod kątem zgodności z przepisami prawa powszechnie obowiązującego.

Dowiedz się więcej: https://www.akademiamistrza.pl/eksperci/adriana-gluchowska/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

11 − 10 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.