Kongres Szefów Kuchni 2018 – Relacja z wydarzenia kulinarnego

Filmy   15.10.2018

Kongres Szefów Kuchni to coroczne i największe wydarzenie tego typu w Polsce. Stawia sobie za cel rozwój menedżerskich umiejętności szefów kuchni, edukację oraz wymianę poglądów pomiędzy szefami, a także budowanie prestiżu zawodu oraz solidarności zawodowej.

Za organizację Kongresu Szefów Kuchni odpowiada fundacja Klub Szefów Kuchni. Kongres odbywa się w październiku i w jednym miejscu zbiera ponad 1,500 osób związanych z gastronomią. Zobacz relację edycji Kongresu w roku 2018:

Więcej informacji na temat Kongresu Szefów Kuchni 2018 możecie znaleźć w sekcji wydarzenia kulinarne

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

76 − 74 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.