Konkurs! Wygraj fryturę Qualito Fry do swojej restauracji!

Znad patelni   22.06.2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w prostym konkursie w ramach akcji #WspieramLokalneLokale. Co tydzień do końca czerwca do wygrania jest aż 25 opakowań frytury Qualito Fry od Kruszwicy!

Frytura płynna Qualito Fry łączy unikatowe korzyści oleju rzepakowego oraz stabilność oleju palmowego, gwarantując doskonałe efekty nawet przy długotrwałym smażeniu. Charakteryzuje się wysokim punktem dymienia (powyżej 220°C), neutralnym smakiem i zapachem, a także poręczną butelką PET z wygodną rączką, dzięki której z łatwością można dozować produkt. To świetne rozwiązanie dla restauracji, w których wygoda i czas użytkowania są równie ważne co finalny smak potraw.
Teraz, dzięki konkursowi organizowanemu na stronie www.najlepszefrytury.pl, możesz zdobyć opakowanie Qualito Fry do swojej restauracji! Jak to zrobić?

Jak wziąć udział w konkursie?

Wejdź na stronę www.najlepszefrytury.pl i wypełnij krótki formularz konkursowy, a także odpowiedz na proste pytanie: jakie cechy powinna mieć doskonała frytura?

Co tydzień mamy do rozdania aż 25 opakowań frytury Qualito Fry. Czekamy na Twoje zgłoszenie do 28 czerwca! Powodzenia!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

42 − = 39

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.