MADE Restaurant Gdynia za nami. Zobacz relację z konferencji

Znad patelni   6.12.2018

28 listopada 2018 r. w Gdyni odbyła się kolejna konferencja MADE RESTAURANT, którą mieliśmy przyjemność wspierać w ramach patronatu medialnego. Tym razem w gronie najprężniej działających lokalnych praktyków zaprezentowane zostały metody, które pozwalają być 3 kroki przed w biznesie gastronomicznym. W obszarze szeroko pojętego zarządzania restauracją uczestnicy wydarzenia zeszli do poziomu detalu, aby sprawdzić, gdzie leży źródło sukcesu finansowego. Konferencja była okazją do podzielenia się danymi, faktami, wyliczeniami i dobrymi praktykami w gronie tych, którzy odnoszą sukcesy w Polsce Północnej. Podjęte zostany również najtrudniejsze tematy. W tym roku zrealizowana została kampania informacyjna „Do usług” poruszająca problematykę statusu zawodu kelnera.

 

Dowiedz się więcej: madetalks.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

7 + 1 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.