Najważniejsza jest organizacja i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych” – wywiad z Iwoną Niemczewską

Filmy   14.10.2018

Praca w gastronomii potrafi wiele nauczyć. Dobrze o tym wie Iwona Niemczewska, która szefuje restauracji Z Drugiej Strony Lustra w Szczecinie. W krótkim wywiadzie opowie o tym, jak to jest być Szefem Kuchni.

Obejrzyj i dowiedz się, co łączy chrupką skórkę ryby, wspaniale skarmelizowany stek i Olej z Esencją Masła od Kruszwicy:

Chcesz dowiedzieć się więcej o zawodzie Szefa Kuchni i gastronomii? Zobacz wywiad z Dawidem Łagowskim.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 5 = 2

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.