Nowa frytura Maestro Gold – dla tych, którzy w kuchni nie uznają kompromisów

Tłuszcze   13.10.2020

Do rodziny frytur linii Maestro dołącza właśnie nowość – Maestro Gold – prawdziwe złoto wśród frytur. Dobrana ze szczególną starannością, kompozycja tylko dwóch olejów pochodzących z europejskich upraw została opracowana w odpowiedzi na aktualne trendy w gastronomii oraz różne potrzeby szefów kuchni, restauratorów i gości restauracji. Maestro Gold pozwala prowadzić efektywną kosztowo, odpowiedzialną i nowoczesną kuchnię. Bez kompromisów! Co ją wyróżnia?

 1. Skład
  Tylko 2 oleje: słonecznikowy wysokooleinowy i rzepakowy.
 2. Wysoka wydajność i efektywność kosztowa
  2x dłuższy czas użytkowania w porównaniu do frytur palmowych i 4 x dłuższy czas użytkowania w porównaniu do uniwersalnego oleju rzepakowego.
 3. Wysoki punkt dymienia powyżej 230°C
  Wytrzymała na wysokie temperatury.
 4. Korzystny profil żywieniowy
  Ponad 70% korzystnych dla zdrowia jednonienasyconych kwasów tłuszczowych Bez tłuszczów uwodornionych i GMO i alergenów.

Frytura, która zostanie z Tobą na dłużej

Maestro Gold to frytura nowej generacji. Pomaga obniżyć koszty przygotowania potraw ponieważ charakteryzuje się niespotykaną wydajnością i efektywnością. To prawdziwe bogactwo stabilnych, jednonienasyconych kwasów tłuszczowych odpowiedzialnych za korzystne wartości żywieniowe frytury i jej wysoką wytrzymałość na zmiany zachodzące w tłuszczu podczas smażenia. Maestro Gold nie zawiera w składzie tłuszczów uwodornionych i GMO, a jej neutralny smak i zapach gwarantuje wszechstronność użycia oraz podkreśla naturalne bogactwo aromatów smażonych dań.

Dla Twojego komfortu oraz zadowolenia Twoich Klientów

Maestro Gold charakteryzuje się wysokim punktem dymienia powyżej 230°C, ograniczając ryzyko powstawania niepożądanych zapachów. Dzięki temu goście będą mogli w pełni rozkoszować się prawdziwym smakiem i zapachem potraw – nawet w otwartej kuchni.

KONKURS!

Sprawdź Maestro Gold w swojej kuchni! Obserwuj Smazymy.com oraz facebook.com/PortalSmazymy. Już wkrótce pojawi się konkurs, w którym do zdobycia będzie Maestro Gold!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

4 + 6 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.