Łączyć najlepsze – Olej Kujawski 3 ziarna

Filmy   1.01.2018

Natura obdarzyła nas wieloma bogactwami. Aby połączyć niektóre z nich, powstał olej Kujawski 3 ziarna, czyli olej rzepakowy wzbogacony olejem lnianym i olejem z pestek dyni.

Olej Kujawski 3 ziarna to naturalne źródło cennych wartości odżywczych – witaminy E i K oraz kwasów tłuszczowych omega-3. Idealnie nadaje się do pieczenia i smażenia, ponieważ dzięki wysokiej temperaturze dymienia (240-250°C), sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Olej pakowany jest w specjalne, przyciemniane butelki, żeby chronić cenny tłuszcz przed niepożądanym działaniem światła.

Chcesz spróbować czegoś innego? Poznaj olej tłoczony na zimno Kujawski, który odmieni smak każdej potrawy. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 1 = 1

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.