Bogactwo natury na Twoim stole – Olej Kujawski Tłoczony na Zimno

Filmy   2.01.2018

Oleje tłoczone na zimno to odpowiedź Kruszwicy na zmieniające się trendy żywieniowe. Obecnie poszukiwane są produkty, które zachowują w sobie całe bogactwo natury. To autentyczność i naturalność sprawiają, że oleje Kujawskie są tak smaczne.

Linia olejów Kujawskich tłoczonych na zimno to produkty najwyższej jakości. Powstają w wyniku wieloetapowej kontroli surowca, jak i gotowego produktu. Staranność przygotowań sprawiają, że oleje Kujawskie tłoczone na zimno charakteryzują się unikalnym smakiem.

Trzeba pamiętać, że podczas przechowywania oleju tłoczonego na zimno, może pojawiać się w nim nieszkodliwy dla zdrowia, naturalny osad. Nie wpływa on jednak na jakość produktu, na jego właściwości smakowe czy wartość odżywczą.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

38 − 31 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.