atom/ico/search
MENU 37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
ZAMKNIJ 375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.
Portal gastronomiczny > Olej z Esencją Masła w nowym, 2-litrowym opakowaniu!

Olej z Esencją Masła w nowym, 2-litrowym opakowaniu!

Jeden z ulubionych produktów szefów kuchni od teraz dostępny jest w nowej butelce o pojemności dwóch litrów. Takie opakowanie jest bardziej poręczne i lżejsze, umożliwia więc precyzyjne dozowanie oleju i bardziej efektywne smażenie. Choć zmienia się opakowanie, jego zawartość pozostaje bez zmian. Dlaczego w profesjonalnej kuchni warto postawić na Olej z Esencją Masła?

Skład i właściwości produktu

Olej z Esencją Masła charakteryzuje się złocistą barwą, płynną, jednorodną konsystencją i niezwykle prostym składem – to połączenie rafinowanego oleju rzepakowego i płynnej frakcji masła klarowanego, bez zbędnych dodatków, zagęstników i barwników. Takie połączenie wydobywa najlepsze cechy użytkowe masła klarowanego i oleju rzepakowego: nadaje potrawom złoty kolor i maślany aromat, a jednocześnie produkt jest stabilny termicznie, bo jego punkt dymienia oscyluje na poziomie 220°C. To stanowi o jego uniwersalności. Olej z Esencją Masła nadaje się do smażenia, pieczenia czy duszenia, a także stosowania na zimno. Jest płynny, więc wygodnie i wydajnie się go dozuje.

Olej z Esencją Masła – wykorzystanie

Olej z Esencją Masła to produkt, który sprawdzi się dla tych, którzy stawiają na szybkość, precyzję i smak. W profesjonalnych kuchniach zdaje egzamin w warunkach ograniczonego czasu i miejsca, jest efektywny kosztowo i pozwala uzyskać najwyższą jakość serwowanych dań. To kompozycja opracowana specjalnie na potrzeby współczesnej gastronomii, a sposobów na jej wykorzystanie jest bez liku. Olej z Esencją Masła nadaje się do smażenia ryb i owoców morza, mięsa, warzyw, wszelkiego rodzaju placków czy naleśników a także jaj. Wspaniale sprawdzi się w potrawach z grzybami, w gulaszach i sosach, daniach na bazie ryżu czy daniach kuchni polskiej – wszędzie tam, gdzie pożądany jest maślany aromat, ale nie tylko. W przypadku potraw wymagających dłuższego płytkiego smażenia mamy pewność, że tłuszcz pozostanie stabilny termicznie, zachowa swój smak bez negatywnego wpływu na wartość odżywczą dania.

Kruszwica Olej z Esencją Masła to optymalne cenowo rozwiązanie i zgrany duet, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się czas, precyzja i smak. Poznaj go bliżej!

Wyszukaj

Facebook

Newsletter

Nie masz konta? Zarejestruj się
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Kontakty dla kucharzy:

Telesales HoReCa 22 463 96 44

Region Północny:
Tomasz Gołębiowski 602 796 729

Region Centralny:
Mirosław Balcerzak 606 802 966

Region Południowy:
Natalia Domurat 692 459 048

Kontakty dla cukierników:

Telesales cukiernictwo 699 821 714

Zwiń