Olej z Esencją Masła w nowym, 2-litrowym opakowaniu!

Znad patelni   1.10.2019

Jeden z ulubionych produktów szefów kuchni od teraz dostępny jest w nowej butelce o pojemności dwóch litrów. Takie opakowanie jest bardziej poręczne i lżejsze, umożliwia więc precyzyjne dozowanie oleju i bardziej efektywne smażenie. Choć zmienia się opakowanie, jego zawartość pozostaje bez zmian. Dlaczego w profesjonalnej kuchni warto postawić na Olej z Esencją Masła?

Skład i właściwości produktu

Olej z Esencją Masła charakteryzuje się złocistą barwą, płynną, jednorodną konsystencją i niezwykle prostym składem – to połączenie rafinowanego oleju rzepakowego i płynnej frakcji masła klarowanego, bez zbędnych dodatków, zagęstników i barwników. Takie połączenie wydobywa najlepsze cechy użytkowe masła klarowanego i oleju rzepakowego: nadaje potrawom złoty kolor i maślany aromat, a jednocześnie produkt jest stabilny termicznie, bo jego punkt dymienia oscyluje na poziomie 220°C. To stanowi o jego uniwersalności. Olej z Esencją Masła nadaje się do smażenia, pieczenia czy duszenia, a także stosowania na zimno. Jest płynny, więc wygodnie i wydajnie się go dozuje.

Olej z Esencją Masła – wykorzystanie

Olej z Esencją Masła to produkt, który sprawdzi się dla tych, którzy stawiają na szybkość, precyzję i smak. W profesjonalnych kuchniach zdaje egzamin w warunkach ograniczonego czasu i miejsca, jest efektywny kosztowo i pozwala uzyskać najwyższą jakość serwowanych dań. To kompozycja opracowana specjalnie na potrzeby współczesnej gastronomii, a sposobów na jej wykorzystanie jest bez liku. Olej z Esencją Masła nadaje się do smażenia ryb i owoców morza, mięsa, warzyw, wszelkiego rodzaju placków czy naleśników a także jaj. Wspaniale sprawdzi się w potrawach z grzybami, w gulaszach i sosach, daniach na bazie ryżu czy daniach kuchni polskiej – wszędzie tam, gdzie pożądany jest maślany aromat, ale nie tylko. W przypadku potraw wymagających dłuższego płytkiego smażenia mamy pewność, że tłuszcz pozostanie stabilny termicznie, zachowa swój smak bez negatywnego wpływu na wartość odżywczą dania.

Kruszwica Olej z Esencją Masła to optymalne cenowo rozwiązanie i zgrany duet, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się czas, precyzja i smak. Poznaj go bliżej!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 4 = 1

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.