Premiera książki „Od Kuchni” 27.02 na Targach Sweet Expo. Odbierz darmowy egzemplarz

Znad patelni   12.02.2018

27 lutego 2018 o godzinie 13.00 podczas Targów Expo Sweet w Hali Expo XXI w Warszawie odbędzie się premiera drugiej części książki „Od Kuchni” oraz spotkanie z jej autorami i partnerami. Ten wyjątkowy ilustrowany zbiór przepisów jest kontynuacją pierwszej edycji publikacji z 2016 roku, która okazała się wielkim sukcesem.
Najnowsza publikacja została przygotowana przy współpracy z firmą Marketing & More, którą kieruje Aneta Tyczyńska, wydawca czasopisma „Akademia Kulinarna”. Autorami receptur w książce są: Paweł Stawicki, Kurt Scheller, Mariusz Gachewicz, Tomasz Szymański, Dawid Łagowski, Jerzy Pasikowski, Dariusz Ratuszniak, Przemysław Langowski, Marcin Surdyk, Monika Ignaciuk, Rafał Godziemski, Marcin Świder oraz Patryk Kotarba. Zdjęcia są autorstwa Tomasza Rogali, a projekt okładki, skład oraz layout Grzegorza Madejaka.

Książkę można otrzymać bezpłatnie na Targach Sweet Expo po wcześniejszej rejestracji na stronie targów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

72 − = 67

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.