Prowadzisz restaurację, cukiernię, bar? Dołącz do akcji #WspieramLokalneLokale!

27.03.2020

Odpowiadając na obecną sytuację kucharzy, szefów kuchni, restauratorów i cukierników, wspólnie z ZT Kruszwica SA stworzyliśmy kampanię społeczną #WspieramLokalneLokale. Kampania rozpoczęła się 20 marca br. Jej celem jest wsparcie branży gastronomicznej poprzez mobilizowanie konsumentów do składania zamówień w lokalnych restauracjach z dostawą do domu lub odbiorem osobistym.

Poinformuj swoich Klientów o akcji #WspieramLokalneLokale. Wykorzystaj gotowe, dedykowane materiały: banery internetowe, posty, plakat. Im więcej Twoich klientów zaangażuje się w promowanie Twojej restauracji i oznaczy ją w swoim profilu na Facebooku hasztagiem #WspieramLokalneLokale, tym więcej osób się dowie o Twoim lokalu i ofercie.

Poszukujesz sprawdzonych porad w dobie kryzysu?

Przygotowaliśmy zestaw porad i artykułów opartych na sprawdzonych i rzetelnych źródłach, opiniach ekspertów i ludzi bezpośrednio związanych z branżą. Wszystkie informacje będą na bieżąco umieszczane na funpag’e na Facebooku – smażymy oraz na portalu smażymy.com.

Jak dołączyć do akcji #WspieramLokalneLokale i poinformować o tym swoich Klientów?

  1. udostępnij na fanpage’u swojego lokalu post informujący o możliwość składania zamówień na wynos
  2. możesz dodać nakładkę #WspieramLokalneLokale do zdjęcia profilowego swojego lokalu
  3. wydrukuj plakat i powieś go w widocznym miejscu w swoim lokalu tak, by widzieli go przechodnie
  4. nie masz dostępu do drukarki? Wypisz hasło #WspieramLokalneLokale w widocznych miejscach w lokalu – tablicy z menu czy oknach, a także na pudełkach z posiłkami, które otrzymują Twoi Klienci z dopiskiem: „dziękujemy :)”.

Dołącz się do akcji! Wspólnie możemy więcej!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 79 = 87

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.