Targi Sirha Budapest 2020 – relacja

Znad patelni   10.02.2020

6 lutego zakończyły się międzynarodowe targi Sirha Budapest, jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sektora HoReCa. Sprawdźcie, co się działo w centrum kongresowo-wystawienniczym HUNGEXPO w Budapeszcie!

Targi Sirha Budapest to miejsce spotkań wyjątkowych ludzi ze świata gastronomii – i nie tylko! Na tegoroczną edycję jednego z najważniejszych wydarzeń HoReCa przybyli profesjonaliści z całego świata, aby przez 2 dni wymieniać się doświadczeniami i zaprezentować swoje kulinarne umiejętności. Oczywiście nie mogło wśród nich zabraknąć reprezentantów Kruszwicy! W Budapeszcie stawiliśmy się wspólnie z Bunge Pro Cuisine, europejską marką Bunge dla HoReCa.

Podczas eventu uczestnicy mieli okazję zapoznać się z trendami i innowacjami branżowymi. Spotkanie z mistrzami kuchni zainspirowało do próbowania nowych smaków oraz tworzenia nowoczesnych wariacji tradycyjnych przepisów. Aromat wyjątkowych potraw towarzyszył na każdym kroku, dodatkowo uprzyjemniając liczne prezentacje i warsztaty. Z zapartym tchem śledziliśmy także zmagania uczestników, startujących w Bocuse d’Or, Olimpiadzie Szefów Kuchni.

 

sirha-budapest

Jacek Zięba i Mieczysław Chojnowski z zespołu Kruszwicy i Akademii Mistrza przez cały czas prezentowali swoje umiejętności cukiernicze na naszym stoisku.

 

Stoisko Kruszwicy cieszyło się dużym zainteresowaniem, a zadawane przez odwiedzających pytania pokazały nam, jak szybko rośnie świadomość na temat stosowania wysokiej jakości tłuszczy w cukiernictwie i gastronomii. Jesteśmy dumni, że nasze działania oraz produkty są doceniane przez cukierników i szefów kuchni.

 

Sirha-Budapest-Smazymy3

Do zobaczenia na kolejnej edycji Sirha Budapest!

Więcej informacji o wydarzeniu: sirha-budapest.com

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 56 = 61

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.