atom/ico/search
MENU 37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
ZAMKNIJ 375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.
Portal gastronomiczny > Targi Sirha Budapest 2020 – relacja

Targi Sirha Budapest 2020 – relacja

6 lutego zakończyły się międzynarodowe targi Sirha Budapest, jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sektora HoReCa. Sprawdźcie, co się działo w centrum kongresowo-wystawienniczym HUNGEXPO w Budapeszcie!

Targi Sirha Budapest to miejsce spotkań wyjątkowych ludzi ze świata gastronomii – i nie tylko! Na tegoroczną edycję jednego z najważniejszych wydarzeń HoReCa przybyli profesjonaliści z całego świata, aby przez 2 dni wymieniać się doświadczeniami i zaprezentować swoje kulinarne umiejętności. Oczywiście nie mogło wśród nich zabraknąć reprezentantów Kruszwicy! W Budapeszcie stawiliśmy się wspólnie z Bunge Pro Cuisine, europejską marką Bunge dla HoReCa.

Podczas eventu uczestnicy mieli okazję zapoznać się z trendami i innowacjami branżowymi. Spotkanie z mistrzami kuchni zainspirowało do próbowania nowych smaków oraz tworzenia nowoczesnych wariacji tradycyjnych przepisów. Aromat wyjątkowych potraw towarzyszył na każdym kroku, dodatkowo uprzyjemniając liczne prezentacje i warsztaty. Z zapartym tchem śledziliśmy także zmagania uczestników, startujących w Bocuse d’Or, Olimpiadzie Szefów Kuchni.

 

sirha-budapest

Jacek Zięba i Mieczysław Chojnowski z zespołu Kruszwicy i Akademii Mistrza przez cały czas prezentowali swoje umiejętności cukiernicze na naszym stoisku.

 

Stoisko Kruszwicy cieszyło się dużym zainteresowaniem, a zadawane przez odwiedzających pytania pokazały nam, jak szybko rośnie świadomość na temat stosowania wysokiej jakości tłuszczy w cukiernictwie i gastronomii. Jesteśmy dumni, że nasze działania oraz produkty są doceniane przez cukierników i szefów kuchni.

 

Sirha-Budapest-Smazymy3

Do zobaczenia na kolejnej edycji Sirha Budapest!

Więcej informacji o wydarzeniu: sirha-budapest.com

Wyszukaj

Facebook

Newsletter

Nie masz konta? Zarejestruj się
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Kontakty dla kucharzy:

Telesales HoReCa 22 463 96 44

Region Północny:
Tomasz Gołębiowski 602 796 729

Region Centralny:
Mirosław Balcerzak 606 802 966

Region Południowy:
Natalia Domurat 692 459 048

Kontakty dla cukierników:

Telesales cukiernictwo 699 821 714

Zwiń