Co daje praca w gastronomii i jak być dobrym szefem kuchni? Wywiad z Jarkiem Walczykiem

Filmy   10.10.2018

Jarek Walczyk to jeden z najbardziej znanych kucharzy w kraju. Może pochwalić się bogatym doświadczeniem i wieloma ciekawymi inicjatywami na koncie. Czego możemy się od niego dowiedzieć?

W krótkim wywiadzie nagranym przy okazji Kongresu Szefów Kuchni, Jarek Walczyk opowiada o swoim życiu przez pryzmat gastronomii i zawodu Szefa Kuchni. Chcesz wiedzieć, co przyniosła mu praca w kuchni i jak być dobrym szefem kuchni? Obejrzyj!

Chcesz dowiedzieć się więcej o zawodzie Szefa Kuchni i gastronomii? Zobacz wywiad z Michałem Koteckim.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

− 1 = 2

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.