atom/ico/search
MENU 37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
ZAMKNIJ 375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.
Portal gastronomiczny > Zapraszamy na konferencję Made For Restaurant Responsibility już 28 marca

Zapraszamy na konferencję Made For Restaurant Responsibility już 28 marca

Jak w obliczu pandemii, wojny na Ukrainie, kryzysów i nieładu restaurator ma dbać o swój biznes, ludzi i środowisko? Jakie działania podejmować, aby się rozwijać i jednocześnie nie szkodzić innym? I dlaczego dziś gastronomia bez edukacji i nowoczesnych rozwiązań technologicznych nie ma szans na przetrwanie? 

Po odpowiedzi zapraszamy na konferencję hybrydową Made For Restaurant, która odbędzie się 28 marca 2022 r. online oraz w hotelu Novotel Centrum w Warszawie.

Czego możemy się spodziewać?

Tym razem wydarzenie będzie miało dwa etapy: konferencję i koktajl wieczorny, podczas którego poznamy zwycięzcę konkursu o stypendium biznesowe Made For Restaurant  – Top Odpowiedzialnego Restauratora oraz Top Influencera. Ogłoszony zostanie też ranking Top 50 najlepszych restauratorów według magazynu Forbes. 

Prelekcje, warsztaty i degustacje

Podczas wydarzenia uczestnicy konferencji zastanowią się, czy cyrkularna gospodarka w restauracji ma sens i czy odpowiedzialność biznesowa i za środowisko to tematy na dzisiejsze trudne, bo pandemiczne i wojenne czasy? Miejsce wydarzenia, czyli Novotel Warszawa Centrum zostało wybrane nie przez przypadek. To ambasada zrównoważonych praktyk, o których będzie mówił Jakub Emanuel Malec (doradca AccorInvest) podczas jednego z wykładów, zainicjowanego przez Eit Food. Warsztat w tym temacie poprowadzi Katarzyna Młynarczyk (Socjomania, Handelek i Rebread). Jego tematycznym uzupełnieniem będzie degustacja menu w duchu less waste od nowego szefa kuchni wspomnianego hotelu – Shehaba Abdelaziz oraz pairing alkoholowy od Partnerów wydarzenia: Kinley i Chopin Vodka. 

Dyskusja: jak rozwijać i optymalizować działalność?

Kolejne punkty programu pozwolą uczestnikom zrozumieć zawiłości prawne, ekonomiczne i rynkowe. Tu ze wsparciem przyjdą eksperci panelu dyskusyjnego pod patronatem Forbes. Poprowadzona zostanie dyskusja o rozwoju i optymalizacji biznesowej restauracji, która będzie kontynuowana po konferencji, już w kwietniu na Webinarze organizowanym wspólnie z firmą Aviko. W możliwościach technologicznych dzisiejszego rynku pomogą odnaleźć się partnerzy strategiczni konferencji Rational, Wintherhalter i Mojstolik.pl oraz ich goście. Nawiązywaniu nowych relacji służyć będzie biznesowy networking pod patronatem firmy Nespresso.

Panel: Nowy Polski Ład – jak wpłynie na gastronomię?

Wspólnie z magazynem Forbes przeprowadzony zostanie panel dyskusyjny. Jakie zmiany już zaszły i co jeszcze się zmieni w polskim prawie, finansach oraz mikro – i makroekonomii? Czego możemy się spodziewać w związku z Nowym Ładem? Jakie konsekwencje będą miały jego zapisy dla branży HORECA? Jak ze zmianami na rynku radzą sobie inne państwa Europy? Tematy te przeanalizują Adriana Głuchowska z firmy AUDITOR, konsultantka Bunge Polska i Akademii Mistrza, Marcin Mączyński z Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Aleksandra Batko z Liebherr oraz Katarzyna Dębek z FORBES, która poprowadzi dyskusję.

Wyszukaj

Facebook

Newsletter

Nie masz konta? Zarejestruj się
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Kontakty dla kucharzy:

Telesales HoReCa 22 463 96 44

Region Północny:
Tomasz Gołębiowski 602 796 729

Region Centralny:
Mirosław Balcerzak 606 802 966

Region Południowy:
Katarzyna Żyła 692 459 048

Kontakty dla cukierników:

Telesales cukiernictwo 699 821 714

Zwiń