Fish & Chips – klasyka w nowej odsłonie. Rusza cykl warsztatów dla szefów kuchni

Znad patelni   21.06.2017

Kulinarne triki i wskazówki, najnowsze trendy kulinarne i garść sprawdzonych przepisów autorstwa szefa kuchni Marcina Budynka – to wszystko czeka na uczestników letnich warsztatów przygotowanych przez markę Kruszwica i partenrów: Avico, Prymat, Fanex, Hortex

Usmażona na złoto świeża ryba i przyjemnie chrupiące frytki – fish & chips to jedna z tych potraw, której naprawdę trudno się oprzeć. I choć klasyka jest zawsze w modzie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by nadać jej nowego sznytu i przedstawić w nowej, intrygującej odsłonie.

To zadanie marka Kruszwica powierzyła szefowi kuchni Marcinowi Budynkowi, który poprowadzi cykl warsztatów kulinarnych przeznaczonych dla kucharzy oraz osób zawodowo zajmujących się gastronomią. Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję  poznać oryginalne receptury oraz pomysły na przedstawienie klasycznego fish & chips w nowej, ciekawej dla klientów odsłonie. Nie zabraknie też przydatnych informacji oraz porad z zakresu doboru składników, w tym tłuszczu do obróbki termicznej oraz prawidłowego smażenia. Warsztaty będą również okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą handlową partnerów cyklu oraz jej praktycznym zastosowaniem w sezonowym menu.

W ramach cyklu zaplanowano sześć spotkań, z których każde podzielone będzie na trzy części tematyczne, dotyczące street foodu, gastronomii w barach oraz bistrach oraz gastronomii hotelowej. Pierwsze z planowanych spotkań odbyły się 1 czerwca w Warszawie oraz 2 czerwca w Olsztynie – po wakacjach kolejne.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

83 − 73 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.