atom/ico/search
MENU 37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
ZAMKNIJ 375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.
Portal gastronomiczny > Fish & Chips – klasyka w nowej odsłonie. Rusza cykl warsztatów dla szefów kuchni

Fish & Chips – klasyka w nowej odsłonie. Rusza cykl warsztatów dla szefów kuchni

Kulinarne triki i wskazówki, najnowsze trendy kulinarne i garść sprawdzonych przepisów autorstwa szefa kuchni Marcina Budynka – to wszystko czeka na uczestników letnich warsztatów przygotowanych przez markę Kruszwica i partenrów: Avico, Prymat, Fanex, Hortex

Usmażona na złoto świeża ryba i przyjemnie chrupiące frytki – fish & chips to jedna z tych potraw, której naprawdę trudno się oprzeć. I choć klasyka jest zawsze w modzie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by nadać jej nowego sznytu i przedstawić w nowej, intrygującej odsłonie.

To zadanie marka Kruszwica powierzyła szefowi kuchni Marcinowi Budynkowi, który poprowadzi cykl warsztatów kulinarnych przeznaczonych dla kucharzy oraz osób zawodowo zajmujących się gastronomią. Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję  poznać oryginalne receptury oraz pomysły na przedstawienie klasycznego fish & chips w nowej, ciekawej dla klientów odsłonie. Nie zabraknie też przydatnych informacji oraz porad z zakresu doboru składników, w tym tłuszczu do obróbki termicznej oraz prawidłowego smażenia. Warsztaty będą również okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą handlową partnerów cyklu oraz jej praktycznym zastosowaniem w sezonowym menu.

W ramach cyklu zaplanowano sześć spotkań, z których każde podzielone będzie na trzy części tematyczne, dotyczące street foodu, gastronomii w barach oraz bistrach oraz gastronomii hotelowej. Pierwsze z planowanych spotkań odbyły się 1 czerwca w Warszawie oraz 2 czerwca w Olsztynie – po wakacjach kolejne.

Wyszukaj

Facebook

Newsletter

Nie masz konta? Zarejestruj się
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Kontakty dla kucharzy:

Telesales HoReCa 22 463 96 44

Region Północny:
Tomasz Gołębiowski 602 796 729

Region Centralny:
Mirosław Balcerzak 606 802 966

Region Południowy:
Katarzyna Żyła 692 459 048

Kontakty dla cukierników:

Telesales cukiernictwo 699 821 714

Zwiń