Hermesy Poradnika Restauratora 2018 – relacja

Znad patelni   15.05.2018

10 maja w Poznaniu po raz dwudziesty odbyło się Wiosenne Ogólnopolskie Spotkanie Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa. Tegoroczna gala była okazją do wymiany doświadczeń między najważniejszymi managerami branży HoReCa i FMCG z polskich i zagranicznych sieci detalicznych, dystrybutorami, handlowcami oraz producentami.

Rozdano także specjalne wyróżnienia – Hermesy Poradnika Restauratora 2018 – nagrodę będącą wyrazem prawdziwego uznania w branży. Jej otrzymanie nie wiąże się z żadnymi opłatami i licencjami, a kapitułę plebiscytu stanowią nie tylko eksperci, ale także zwycięzcy poprzednich edycji.

W tym roku przyznano aż dziewięć statuetek w wielu kategoriach. Oto lista wygranych:

Osobowość gastronomii: Robert Skubisz, restauracja Amber Room, Warszawa

Młody talent: Bartosz Peter, restauracja Copernicus Toruń Hotel, kapitan Poland National Culinary Team

Hermes Poradnika Restauratora 2018 za wszechstronność, nowoczesność i profesjonalizm: Akademia Kulinarna Transgourmet i Selgros C&C

Hermes Poradnika Restauratora 2018 za propagowanie wartości kultury i kuchni greckiej w Polsce: Teo Vafidis

Restauracja z renomą: N31 restaurant&bar by Robert Sowa, Warszawa, Robert Sowa

Restauracja z tradycją: Folwark Folińscy, Wysoka, Dawid Szkudlarek

Restauracja hotelowa: Hotel Leda Spa****, Kołobrzeg, restauracja La Maison, Andrzej Jakomulski

Kawiarnie / lodziarnie / cukiernie: Pijalnie Czekolady E. Wedel, Janusz Profus i Joanna Klimas-Profus

Sieć HoReCa: Stop Cafe PKN Orlen

Co ciekawe, po raz pierwszy w 25-letniej historii „Poradnika Handlowca” nagrodą Hermesa wyróżniono producentów branży FMCG. Przedstawiciele handlu tradycyjnego nagrodzili najbardziej cenione marki branży FMCG, czyli wytwórców, którzy od lat dostarczają swoje wyroby do sklepów w całym kraju. Nagrodzonych wyłoniło głosowanie trwające przez marzec i kwiecień 2018 roku. Po rozdaniu nagród goście udali się na uroczysty bankiet.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

+ 54 = 63

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.