Jak infuzować olej?

Filmy   29.05.2018

Czym jest infuzowanie?

To proces, który ma na celu nadanie nowych smaków i aromatów danej potrawie lub produktowi. Ze względu na swoje właściwości oleje w połączeniu z ziołami są idealnym składnikiem nadającym się do tego zabiegu. Dzięki odpowiedniej konsystencji oleju, zioła z łatwością rozpuszczają się w nim oddając swój aromat i tworząc idealny dodatek do dań.

Jak go stosować?

Przygotowany olej nadaje się nie tylko jako baza do sosów na sałatkę, ale również do polania makaronu. Świetnie sprawdzi się także jako przystawka podawana ze świeżym pieczywem. Jak przechowywać? Olej infuzowany należy przechowywać w lodówce i spożyć w przeciągu miesiąca.

 Zobacz, jak to zrobić!

Więcej na temat infuzowania znajdziesz na naszej stronie tutaj: http://smazymy.com/oleje-infuzowane-w-czym-tkwi-ich-tajemnica/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 + 2 =

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.