Jak usmażyć panierowanego kurczaka?

Filmy   29.05.2018

Jak przygotować najbardziej soczyste w środku i chrupiące na zewnątrz kawałki kurczaka? Najlepiej sprawdzi się tutaj panierka składająca się z mąki, jajka i bułki tartej. Mięso należy obtoczyć podwójnie gdyż wtedy uzyskamy ciemniejszą, grubszą i bardziej chrupiącą panierkę. Warto również stosować mąkę o wysokiej zawartości białka. Roztarta z maślanką idealnie sprawdzi się przy solidnych, grubych kawałkach kurczaka. Dzięki swojej soczystości mięso będzie świetnie kontrastowało z chrupkością panierki. Polecamy również obficie skropić kurczaka cytryną, dzięki czemu białko szybciej się zetnie, a mięso pozostanie soczyste.

Więcej na temat idealnego panierowanego kurczaka znajdziesz na naszej stronie tutaj: http://smazymy.com/3-tricki-na-idealnego-kurczaka-w-panierce/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

88 − = 79

Skomentuj i podziel się swoją opinią!

Na naszej stronie używamy różnych technologii do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie i w internecie. Do tego celu możemy zbierać Twoje IP lub inne dane osobowe, które nam podasz.
Administratorem danych osobowych jest ZT „Kruszwica” S.A. z siedzibą w Kruszwicy, przy ul. Niepodległości 42, NIP: 556-08-00-678. Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.