atom/ico/search
MENU 37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
ZAMKNIJ 375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.
Portal gastronomiczny > Jak zorganizować Andrzejki w hotelu?

Jak zorganizować Andrzejki w hotelu?

Przed nami kolejny artykuł z serii Event Marketing. Tym razem rozważamy, czy warto organizować w hotelu wydarzenia tematyczne. Zaczynamy od imprezy andrzejkowej.

Czy to się opłaca?

Wydarzenia tematyczne dają nam możliwość wyróżnienia się wśród konkurencji. Mamy okazję do komunikacji, możliwość zainteresowania klientów, przypomnienia im o hotelu oraz oczywiście – szansę na dodatkowy dochód z dobrze zorganizowanego eventu. Imprezy, które organizujemy w hotelu, powinny łączyć się w czasie ze świętami i dniami wolnymi od pracy, wtedy ludzie podróżują i dzięki temu zwiększamy szansę na to, że zwrócą uwagę na naszą atrakcyjną ofertę.

Jak zorganizować Andrzejki w hotelu?

Przede wszystkim należy zacząć od oceny naszych możliwości. Czy jesteśmy w stanie zmienić wystrój hotelu? Czy możemy zaproponować specjalne menu? Zaprosić zespół? Wydarzenie tematyczne w hotelu może być wielowymiarowe – możliwości jest nieskończenie wiele.  Oto niektóre z nich:

1. Wystrój

Jeśli przygotowujemy specjalną ofertę andrzejkową z noclegiem, z wyprzedzeniem będziemy wiedzieć ilu dokładnie gości ją wykupiło. To pozwala nam przystosować konkretne pokoje na tę okazję. Andrzejki to święto dedykowane wróżbom, mistycyzmowi – dlatego możemy próbować odzwierciedlić lekko mroczny klimat. Przygasić światła, rozpalić świece i kadzidła. W pokojach gości mogłyby pojawić się małe prezenty, książeczki z wróżbami i tym podobne. To samo dotyczy lobby i dużych sal w hotelu.

2. Główne wydarzenie

Andrzejki to przede wszystkim ostatnia okazja do zorganizowania hucznej imprezy przed nadchodzącym adwentem. Dlatego nie zawiedźmy naszych gości i zaprośmy DJ-a lub zespół i zapewnijmy różnego rodzaju atrakcje. Wieczór z wróżbami karcianymi, z laniem wosku, przepowiadaniem przyszłości. Atrakcją będą na pewno pokazy iluzjonistyczne – te dla najmłodszych, ale i dedykowane dorosłym.

3. Menu

Warto zabawić gości również formułą menu. Specjalnie przygotowane dania, nazwy dań nawiązujące do andrzejkowych tradycji, a czasem nawet dodanie w prezencie ciasteczka z wróżbą sprawią, że andrzejkowy wieczór będzie jeszcze odrobinę bardziej interesujący.

4. Promocja wydarzenia

Nie zapomnijmy o promocji wydarzenia. W tym celu skorzystajmy z naszych kanałów online – social media, wysyłka mailingu, zamieszczenie informacji na stronie, reklama w Google. A także ze standardowych metod promocji, czyli wydrukowanie plakatów, ulotek oraz wysyłki informacji prasowej.

Wyszukaj

Facebook

Newsletter

Nie masz konta? Zarejestruj się
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź najnowszą ofertę!

Kontakty dla kucharzy:

Telesales HoReCa 22 463 96 44

Region Północny:
Tomasz Gołębiowski 602 796 729

Region Centralny:
Mirosław Balcerzak 606 802 966

Region Południowy:
Natalia Domurat 692 459 048

Kontakty dla cukierników:

Telesales cukiernictwo 699 821 714

Zwiń